Atsauksmes


Lasiet mūsu zinātkāro atsauksmes par zinībām, kuras viņi ir apmeklējuši.

Jaunāko atsauksmi atradīsiet pašā lejā! :)

Rakstiet arī savu atsauksmi komentāros!

51 komentārs:

Anonīms teica...

Kā jau lielākā daļa mūsdienu cilvēku - arī es lielāko daļu darba laika pavadu sēžot. pirms kāda laika sajutu, ka diezgan bieži nomoka muguras sāpes. Devos pie sava ģimenes ārsta - man viņa ir lieliska! Vienmēr iesaka nevis zāles (tikai galējas nepieciešamības reizē), bet kādas alternatīvas metodes. Tā nu toreiz norīkoja mani uz muguras masāžām un ieteica painteresēties par Ineses Ziņģītes vingrojumu kompleksu - lai rezultāts būtu ilglaicīgs un paliekošs.
Protams, es varētu vienkārši nopirkt grāmatu un vingrot pēc pamācības, bet esmu standarta slinkais latvietis un ar piespiešanos tā ir kā ir. Sāku meklēt internetā, kur ar Inesi varētu mēģināt tikties. Un atradu, ka jutieslabi.lv rīko seminārus, kur Inese Ziņģīte stāsta par rīvēšanos asinsrites uzlabošanai.
Pieteicos un, tā kā bija lielisks piedāvājums ar draugu kopā nākt lētāk, stiepu līdzi arī draudzeni. Pirmā lieta, ko gribas uzteikt - seminārs laiks un vieta - sestdienas priekšpusdiena un Rīgas centrs, tā ka nokļūšanas ērtība ļoti laba.
Pats seminārs mums ļoti patika. Ineses Ziņģītes dzīvesspars un enerģija tiešām iedvesmo. Es savos 26 gados pilnīgi noteikti esmu stīvāka, vairāk nogurusi un ne tik smaidīga! Visi klausījāmies, uzdevām jautājumus un paši arī mācījāmies - gan rāpot, gan rīvēties, gan iztīrīt degunus un pareizi gulēt, mosties un mazgāties. Esmu tiešām apmierināta ar semināru un gribu tikai piebilst, ka slinkums mani vēl nav uzveicis un visus rītus pēc semināra aktīvi cenšos rīvēties! :)

Anonīms teica...

Ziņģītes nodarbība bija ļoti iedvesmojoša. Atraisa dabas bērna sajūtas. Kundzei ir ļoti laba humora izjūta, kas mani ļoti uzrunā un palīdz daudz labāk uztvert notiekošo. Katrā ziņā uzzināju daudz jauna un pārliecinājos par dažām jau zināmām lietām, bet katrā ziņā skatoties uz Ziņģītes kundzi ir skaidrs, ka rūpēm par veselību ir jāpievēršas daudz nopietnāk, nekā to ikdienā gribas darīt un rīvēšanās un dažādi ikdienas sīkumi noteikti uzlabo pašsajūtu :) ļoti jauka nodarbība, liels paldies!

Vija teica...

Ziņģīte ir īsts brīnums! Nekas pārdabisks un nedzirdēts netika stāstīts, bet kamēr vienkāršās lietas nepasaka skaļi, liekas, ka mēs viņas tomēr nezinām. Tā bija brīnišķīga, interesanta un vērtīga tikšanās! Dīvaini, bet Inese arī manu slinkumu ir sapurinājusi un ir vairākas lietas ko nu jau pielietoju arī es. Visas nē, jo nezāle jau neiznīkst, bet jāatzīst, ka visas vienkāršās zinības ir ļoti iedarbīgas! Pamēģiniet Jūs arī! :)

Stumbrīte teica...

Dziednieciskās pirts mācības ar Ilgu Reiteri bija burvīgs piedzīvojums. Telpa, kurā notika mācības, bija pilna ar smaržām no augiem, ko sev līdzi kā uzskates materiālu bija atnesusi Līga. Iemācījāmies siet zāļu slotiņas, tika demonstrēta pēršanās tehnika un viss process pirtī. Atliek tikai šīs zinības pamazām nostiprināt, liekot lietā savā pirtiņā. Paldies.

Daina teica...

Ir jau trešā diena pēc pēc Līgas Reiteres nodarbības, bet vēl joprojām domās esmu pie visa tā, ko Līga stāstīja un rādīja. Tik izjusti....tik nesamāksloti....tik iedvesmojoši...tik baudāmi!! Ļoti piesaista Līgas personība. Apbrīnojama sieviete. Cilvēks ar lielo burtu! Paldies, Līga!

Liega teica...

Paldies Līgai Reiterei par brīnišķīgi novadītu lekciju! Kā viena no dāmām teica lekcijā: "Sajūta, ka virtuālo pirti jau esam izmēģinājušas." Tiešām daudz uzzināju par pirts padarīšanām, tagad godīgi varu teikt, ka no pirts nav jābaidās, kaut gan jau kopš bērnības pirtis ne īsti ieredzēju. Pieļauju, ka sliktās pieredzes dēļ, jo pēc Līgas stāstītā sapratu, ka īstā pirtī nekad neesmu bijusi. Laiveselība visiem un radošs dīves gars!

Unknown teica...

Paldies Ilzei un Georgam Celitānam par vērtīgajām zināšanām, ko guvu seminārā. Tas radīja vēlēšanos uzzināt vēl un vēl, tāpēc būtu pateicīga, ja Ilze uzrīkotu semināru ciklu, lai Aromterapiju varētu apgūt daudz pilnīgāk.
Ieteiktie temati:
- Ēteriskās eļļas mājas aptieciņā;
- Aromterapija dabīgās kosmētikas pagatavošanai
-Aromterapija pāra attiecībās;
- Aromterapija bērniem;
utt.

Un vēl - vai varam gaidīt kādu semināru par Dabīgās kosmētikas gatavošanu, ar iespēju darboties uz vietas?

Anonīms teica...

Līgas seminārā par ārstniecības augiem piedalījos pirmoreiz - tik daudz jaunumu un pozitīvu iespaidu 2 stundu laikā - tas iedvesmoja pašai interesēties un uzzināt vairāk. Neticami, taču Līga izkustināja manus uzskatus (iespējams - iesīkstējušos)par tik jutīgu tēmu - attiecību nesamākslotība starp nejauši sastaptiem cilvēkiem. Paldies par tik patieso sniegumu.

Līga teica...

Sirsnīgs paldies Līgai par piedzīvotajiem īpašajiem mirkļiem lekcijā "Smaržu kūre pirtī un citur". Līga tik izjusti un enerģiski par visu stāsta, ka lekcijas laikā bija sajūta, ka pati esmu izbaudījusi šo pirts procedūru.
Ar nepacietību gaidu nākamo lekciju un tikšanos ar Līgu.
Paldies!

Dina teica...

laba diena!
Gribēju padalīties ar sajūtām pēc Ineses Ziņģītes nodarbības.
Bet Vija jau tik jauki pateikusi...
Vēl varu izteikt apbrīnu un pateicību, ka ir cilvēki, kuri ir gatavi šādi dalīties ar savām zināšanām. Gribēju saņemt pamatotāku izpratni par to, ko apjautu, bet papildus tiku arī ļoti pozitīvi "uzlādēta".

Anonīms teica...

Inese Zinģīte "spridzina"! Veselu nedēļu pēc semināra jutos kā baterijas uzlādējusi.
Vai es rīvējos? Jā! Kad eju dušā, pēc tās citādi slaukos (lasi - rīvējos), tie nav tikai rīti, var būt arī vakari.
Mostos un veļos uz "musulmaņu pozu", tad... (būs vien pašiem jāapmeklē Zinģītes seminārs :))

Vienīgi seminārā izpalika matu ķemmēšana un deguna tīrīšana... Taču tas ir iemesls vēlreiz apmeklēt semināru un atkal kaut ko jaunu izdzirdēt :)

Lai visiem laba veselība! :)

Anonīms teica...

Apmeklēju Indiešu galvas pašmasāžas un Sejas mirdzuma pašmasāžas nodarbības pie Evitas. Fantastiski!!! Gan pašas nodarbības, gan rezultāts. Evita ir ļoti zinoša savā jomā, gan par ēteriskajām, gan parastajām eļļām, gan masāžas paņēmieniem. Vienkāršā un saprotamā veidā iemāca šīs zinības, kuras var pielietot gan sev, gan saviem mīļajiem. :)
Paldies!

Anonīms teica...

Sirsnīgs paldies par semināru Mājokļa pamatenerģētika pie Lindas. Ieguvu jaunu skatījumu uz lietām un vietām, daudz interesantas vielas pārdomām, un urdošu vēlmi uzzināt vairāk, vairāk, vairāk :) jo ar tām trim stundām ir stipri maz.
Evita

Anonīms teica...

Paldies par interesanto semināru! Daudz praktiski izmantojamas informācijas un viela pārdomām. Izrādās, pat nedaudz koriģējot telpas dizainu, sēdēšanas/gulēšanas virzienus var panākt, ka „sienas palīdz”!
Pēc semināra intereses pēc pētīju mājas – cik veiksmīgs ir to novietojums. Biju pārsteigta: vairākas manā paziņu lokā esošas sievietes, kam nav savas otrās pusītes, tiešām dzīvo mājās, kuras pēc Lindas dotās teorijas neatbalsta vīriešus.
Seminārā radu apstiprinājumu atsevišķām problēmām arī savā dzīvesvietā. Piemēram, secināju, ka bērna rakstāmgalds novietots nepareizi un tas nebūt neveicina koncentrēšanos mācībām. Tagad plānojam izmaiņas bērnistabā un nākamajam mācību gadam jau būsim sagatavoti daudz labāk!
Astra

Anonīms teica...

Informāciju par nodarbību atradu internetā, jo iepriekš jau biju apmeklējusi pēdu masāžu pie Evitas Sundar. Tā kā mani interesē dažāda veida masāžas, tad izlēmu apmeklēt arī Indijas galvas masāžas semināru. Patika, ka nodarbībā ieguvu praktiski pielietojamas zināšanas un tuvākajā laikā noteikti veikšu galvas masāžu sev un saviem tuvajiem!
Lai veicas turpmāk!
Vita

Jekaterina teica...

Uz Iekšējās balss attīsību atnācu, jo man bija svarīgi satikt meistari Izabellu Reutu. Ieguvu jaunas un interesantas zināšanas par iekšējo balsi un turpināšu arī mājas veikt vingrinājumus.

Kristīne teica...

Man ir interese pa praktiskām iespējām pamēģināt ko jaunu. Indiešu galvas masāžas nodarbība teiktu, ka ir iespēja uzzināt kā atslābināt un relaksēt savu vai kāda cita galvu. :) Mēģināšu uz mājiniekiem visu apgūto. Vēl gribētu apgūt pie Evitas roku un pēdu masāžu.

Dace O teica...

Paldies Evitai par sniegtajām vērtīgajām zināšanām par dažādu dabīgo ēterisko eļļu izmantošanu ķermeņa kopšanai un par iedvesmošanu dzīvot veselīgu dzīvesveidu, lietojot tikai dabīgus produktus kā kosmētiskos līdzekļus! Varu ieteikt arī brīnišķīgās ajūrvēdas masāžas. Evita kā personība ir ļoti jauka, izstaro mieru, harmoniju, labestību, kas mums visiem tik ļoti pietrūkst un ko mums vajadzētu mācīties, dzīvojot šajā stresu pilnajā laikā un sabiedrībā.
Dace

Anonīms teica...

Inese Ziņģīte ir pasakaina, pozitīva sieviete, kas spēj iedvesmot citus! Viņa ir ar zināšanām - ne tikai par rīvēšanos kā tādu, bet par organisma procesiem vispār. SUPER! Vēl tādus seminārus! :) Zane

Anonīms teica...

Esmu šobrīd sevis meklējumos un man ir arī svarīgi nodrošināt sev regulāra naudas plūsmu. Seminārā svarīgākā lieta, kas man tika atgādināta, ka nauda ir pie cilvēkiem un ka vajag drosmi un komunikācijas prasmes, lai to drosmīgi paprasītu cilvēkiem. Paldies! Santa

Anonīms teica...

Panākuma kaltuves zinībās gribēju saprast savus dzīves mērķus, kas būtu jādara savādāk. Un sapratu! Sapratu, ka jābeidz šaubīties un baidīties! :) Rita S.

Anonīms teica...

Ineses Ziņģītes dzīvesstāsts un personība ir tik iedvesmojoša, ka viņas seminārs ir jādzird un dzirdētais jāpraktizē ikvienam no mums. Esmu laimīga, ka tajā nokļuvu, jo viņa mani iedvesmoja dzīvot savādāk un sākt darīt dažādas lietas sevis labā jau šodien. Sāku viņas ieteikumus praktizēt jau nākamajā dienā pēc semināra. Pasākums tiešām bija burvīgs, esmu priecīga par to, ka par to uzzināju, uz to aizgāju un galvenokārt par to, ka Jūs tādus rīkojat un rūpējaties par to, lai visi iegūtu tik vitāli svarīgas zināšanas un emocijas. Ar nepacietību gaidīšu arī citus seminārus. Jo tie ir tādi, kas ne tikai sniedz jaunu skatu uz sevi un dzīvi, bet, iespējams, arī ievērojami maina to. Liene

Anonīms teica...

Ziņģītes nodarbība ir atraktīva, informācijas un zināšanām bagāta. Jau šodien sākšu ar sevi strādāt! Paldies Jums par fantastisko un vērtīgo semināru! Vita

Anonīms teica...

Noteikti ieteiktu apmeklēt Ziņģītes Rīvēšanās zinībās. Jo ja cilvēks 75 gadu vecumā kustās kā 18 gados, tad tur ir kaut kas īpašs. Ļoti iedvesmojoši, vērtīgi un jautri! :) Linda

Anonīms teica...

Tā kā mani ļoti interesējas Ziņģītes kundze kā personībā un ļoti svarīgi ir uzzināt, kā uzlabot veselības stāvokli, tad izlēmu apmeklēt Rīvēšanās nodarbību. Ieteiktu katram iepazīties ar šo jauko cilvēku un saprast cik viss patiesais ir vienkāršs.
Ruta B

Anonīms teica...

Ziņģītes kundze iemācīs vieknāršus ikdienas paņēmienus veselības saglabāšanā un veselīgas dzīves veidošanā. Aldona G

Laila Rakovska teica...

Pateicos par šo semināru!
Inese Ziņģīte mani patiešām pozitīvi iedvesmoja un ir ko pamācīties no viņas!Sirsnīgi pasveiciniet viņu no manis!:)))
Cītīga rīvēšanās,kas man aizņem min 7-8, jau nedēļas laikā ir devusi savus rezultātus.

Lai Jums izdodas pārējie semināri ar Dieva svētību!

Laila Rakovska

Jolanta teica...

Ļoti noderīgas, dzīves gudras ziņas, lai cilvēks būtu vesels un laimīgs apguvu pie Ineses Ziņģītes Rīvēšanās ar dvieli nodarbībā. Jolanta

Dace Ose teica...

Apgūstot Galvas masāžas zinības ir iespēja pielietot iegūtās zināšanas darbā un mājās. Nodarbība bija ļoti interesanta un noderīga.. Plānoju veikt galvas masāžu meitām un arī draudzenes jau stāv rindā!

Jolanta teica...
Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.
Kristīne teica...

Kādreiz jau biju rīvējos, tapēc gribēju atkārtot zināšanas par Ineses Zinģītes Rīvēšanās mācību . Tas bija ļoti interesanti un noderīgi, praktiski tika parādīts ko katrs var pats izdarīt / pamēģināt.

Anonīms teica...
Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.
Inta teica...

Man ļoti patik Evitas Pēdiņu masāžas nodarbība. Tas bija tieši tas, ko es gaidīju.

Ilona Vīnkalne teica...

Gribēju uzzināt vairāk par ēteriskajām eļļām un pēdu masāžām. Tā bija ļoti jauka un praktiska nodarbība. Pēc masāžas bija viegla, jauka sajūta kājām. Gribēšu palutināt sevi un savus tuvos ar pēdiņu masāža. Ļoti labi atbrīvo no saspringuma kājās pēc darba dienas.

Lelde Vēvere teica...

Es bērnībā esmu daudz dzīvojusies pa laukiem un pļavām, ir kaut kādas zināšanas no omes nākušas, bet tās zināšanas ko sniedz Līga Reitere Zāļu sievas zinībās ir neatkārtojamas. Uz nodarbību gāju ar skepsi – ko nu jaunu tur uzzināšu, bet biju pārsteigta par to informācijas klāstu, ko sniedza Līga, tās bija patiešām daudz un gribās vēl un vēl! Nodarbība ir ļoti iedvesmojoša, labprāt apmeklētu arī citas Līgas nodarbības. Esmu apņēmības pilna un ir jau plāni vasarai sastādīti, sākšu jau ar zaļo medus pagatavošanu masāžai.

Ginta S teica...

Iemācīties, izbaudīt, izmasēt – ar šādu mērķi atnācu uz Pēdiņu masāžas semināru. Mācīties darot – tas ir lielisks veids, kā apgūt jaunas zināšanas un prasmes.

Mārīte Pedo teica...

No nodarbības gaidīju izskaidrojumu tm kādas tējas ir jāvāc, kad jāvāc. Līga Reitere izstāstīja virzienu, kurā doties, lai visas šīs zālītes savai veselībai savāktu, kā arī to, ka var nelietot sāli, bet garšvielu vietā lietot mūsu pašu zālītes!

Inga Šlesere teica...

Zāļu sievas zinības pie Līgas Reiteres bija ļoti jaukas, man ļoti patika nodarbība. Galvenais, ko es sapratu, ka eju pareizā virzienā un zinu kur turpināt.

Iveta Galēja teica...
Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.
Iveta Galēja teica...

Biju uz Līgas Reiteres visām četrām nodarbībām. Ļoti, ļoti patika. Patika divējādi - tīri profesionālā lieta - zaļumi, garšas, kā salikt visu kopā un arī receptes. Otra lieta bija dzīves gudrība un enerģija, kas ļoti uzrunāja un iedvesmoja. Nākot uz nodarbību vairāk cerēju uz praktiskām lietām, bet īsti nevaru pateikt ko tieši ieguvu, jo ieguvumu bija tik daudz. Priekš manis tas būtu tikai sākums. Tas bija tikai ievads.

Vita Smeile teica...

Pasniedzēja Līga Reitere ir vienkārši fantastiska, esmu stāvā sajūsmā. Biju uz visām četrām viņas nodarbībām un gribu vēl un vēl. Jau uztaisīju pulveri, biju pirtī, mājiniekiem ļoti patīk. Līga ir dievišķīga, fantastiska, burve. Gribētu viņai pa pēdām staigāt un mācīties.

Ieva Lūse teica...

Līgas Reiteres semināros ieguvu ļoti daudzas lietas, jau esmu nopirkusi grāmatu, jo lieta man ir ļoti jauna un ir daudz nepazīstamas informācijas.
Ļoti patika Vārda spēka nodarbība. Paskatījos uz lietām ar citām acīm, sapratu, cik mēs ļoti nenovērtējam to, cik liels spēks ir vārdam. Ja mēs to pašu tautasdziesmu skaitam savai aizsardzībai, tad tas ir jādara ar domu un spēku, nevis vienkārši tāpat.
Pēc nodarbības sanāca noskatīties filmu Pūt vējiņi - skatījos uz to pavisam savādāk. Ir tik daudz kas aizmirsts, nenovērtēts un izsvīrtrots no tā, ko mēs zinām, jo mūsu saknes ir tik spēcīgas un zināšanu ir ļoti daudz, tikai tas viss ir jāatdzīvina šodienā!

Austra Apare teica...

Tā kā esmu saistīta ar astroloģiju, numeroloģiju un viss tas mani interesē, tad izlēmu pieteikties arī 4 pīlāru nodarbībai pie Montas Rozenbahas. Nodarbība bija ļoti interesanta, lai neteiktu vairāk. Pa šādu sistēmu neko nezināju un šī informācija, ko nodarbībā saņēmu pašu mani izsita no sliedēm, jo varēju paskatīties uz savu būtību, paskatīties uz to no cita skatu fokusa. Apskatījos arī vīra kungu un paziņu un 4 pīlāru sistēma deva apstiprinājumu tam, ko zemapziņā domāju - uzskatāmi parādīja to informāciju, par ko iet runa. Pasniedzēja bija fantastiska, esmu sajūsmā. Iedevāt jaunu latiņu, pie kuras pieturēties un pacelties citā līmenī! Austra Apare

Mairita Tregere teica...

Par Inesi Ziņģiti jau biju dzirdējusi arī paziņas rīvējās tapēc gribējās redzēt pašai kas tas ir. Braucu no paša Tukumu uz Rīgu, izmācījos un tagad rīvējos katru rītu. Ļoti patīk. Inese Ziņģīte ir tik optimistiska un interesanta sieviete, no nodarbības vien var sasmelties prieka ilgam laikam!

Dace Kalniņa teica...

Interese par Ineses Ziņģītes nodarbībām jau bija labu laiku atpakaļ un kad ieraudzīju iespēju, ka var atnākt, nedomājot pieteicos. Nodarbībā saņēmu ļoti vērtīgu informāciju, pati autore ir kā uzsktāms, pozitīvs piemērs. Esmu uzsākusi gan rīvēšanos, gan rāpošanu. Paldies!

Diāna Remese teica...

4 pīlāru nodarbību internetā ieraudziju, sapratu, ka gribu apmeklēt un atnācu. Mani vienmēr interesē jaunas lietas, kā sevi izzināt, attīstīt. Sajūtas pēc nodarbības palika ļoti labas, ieguvu daudz jaunas informācijas, gan apstiprināju jau esošas zināšanas par sevi. Tā ir jauna metode kā sevi izzināt, izprast un kā pielāgoties sev vai citiem.

Sintija Birģele teica...

Par Evitas Sundar Galvas pašmasāžas zinībām varu teikt, ka katram 21. gadsimta saspgrintas ikdienas upuriem vajadzētu šo pašmasāžu apgūt profilaksei un ārstniecībai. Šim kursam vajadzētu būt kā obligātajam priekšmetam augstkolās (it īpaši datorsistēmas studentiem). Nodarbībā saņēmu ko vēlējos - iemācīties atbrīvoties no galvas sasprindzinājuma un sāpēm!

Inese teica...

Gribu pateikt paldies nodarbību pie Izabellas Reutas Mandalu zīmēšana
Man tā palīdzēja pārvarēt savu nedrošību un uzdrīkstēties, jo ar zīmēšanu esmu uz "jūs", lai gan ļoti patīk vizuālā māksla. Tā kā esmu diezgan vizuāls cilvēks, tad patīk krāsu prieks un dažādās izpausmes. Bet šī nodarbība man ļāva ieskatīties sevī un pamanīt kaut ko jaunu. Izabella prata tā atbrīvot, ka tiešām nedomāju par to, ko nevaru vai nemāku, bet gan ļāvos savai zemapziņai, cenšoties atslēgt prātu. Vakar rokas pašas paņēma papīru un zīmuļus un ļāvās krāsu priekam. Neticēju, ka tā var notikt, bet notika. Paldies! Inese

Inga teica...

Izabellas Reutas Ģeometrisko mandalu zīmēšana
Seminārs man patika, jo tā bija lieliska iespēja netraucēti pabūt mandalu pasaulē un tikties ar cilvēkiem, kuriem ir līdzīgas intereses. Tā kā pati jau vairākus gadus zīmēju mandalas un arī dalos savā pieredzē ar citiem, man škjiet ljoti svarīgi uzzināt arī citu mandalu zīmêtâju pieredzi. Izabella ir burvīgs cilvēks, ar savu redzējumu un dzīves pieredzi, kurā labprāt dalās ar citiem. Domâju, ka noteikti apmeklēšu vēl kādu semināru, varbūt ziedu mandalas. Šī tikšanās ar Izabellu man noteikti ir devusi impulsu mazliet vairâk izbaudīt ģeometrisko mandalu spēku!

Rita Vaitkūne teica...

Ājurvēdas nodarbības pie Gunas Vilkas bija tik interesantas, ka bija visai sarežģīti no tām atteikties kaut uz laiku. :) Un tas noteikti atbild uz jautājumu, kā patika nodarbību cikls - ļoti patika! :) Un webināra formāta lekcijas manā gadījumā bija tikai pluss, jo varēju noskatīties arī citā reizē, pārtraukt skatīties un pabeigt vēlāk. Ja mājās ir mazs bērns, tad vēl jo vairāk izdevīgi. :)
Pirms lekciju skatīšanās uzsākšanas biju pie Gunas uz konsultāciju, tāpēc savā ikdienā esmu ieviesusi vai vismaz cenšos ieviest un piedomāt par ēdienkartes pilnveidošanu, piemēram, rītus uzsāku ar rīsu putru, turpmāk dienā cenšos ēst siltus ēdienus un sapratu, ka iepriekš ļoti daudz lietoju skābus produktus, tāpēc tagad esmu tos ierobežojusi. Un tas viss dod tādu efektu, ka jūtu diskomfortu, ja esmu izdarījusi kaut ko ne tā.. Ja iepriekš varēju vakarā apēst kaut 5 ābolus un it kā jutos labi, tad tagad saprotu un jūtu, ka nekas nav labi. Āboli nav domāti vakaram. :)
Vēl esmu sākusi deguna skalošanu (apmeklēju arī jogas kursa lekcijas, kur arī par šo daudz runāts, bet Gunas lekcija deva pirmo soli), kā arī mutes skalošanu ar eļļu un ķermeņa eļļošanos (bet to vēl tikai skatīšos, jo nav ne jausmas, vai līdz šim to darīju pareizi). Kā arī, protams, domājot par pazīstamajiem cilvēkiem, tie tagad tiek iedalīti došās :D :D Protams, apzinos, ka iespējams kļūdos, tomēr gan sava, gan apkārtnes un notikumu vērošana ir sākusies, kas arī, manuprāt, ir ceļš uz apzinātāku ikdienu. :) Ir vēl daudz, daudz, daudz jāstrādā, bet prieks, ka vismaz neliela daļa ikdienā jau ir ieviesta.

Anita teica...

Teikšu uzreiz, esmu atkal "aizgrābta" ar sajūtu, kuru piedzīvoju zāļu sievas Līgas Reiteres nodarbībā. Fantastiski! Līga pati par sevi ir brīnums, piedzīvojums un mācība, bet bez Jums jau tas nebūtu īstenojies šeit un tagad. Gan Tev pateicos, gan zāļu sievai Līgai.
P.s. ieejot studijā otrdien un ieraugot , diemžēl nezinu kā sauc šo burvīgo meiteni, kas mūs visas sagaida, pārņēma burvīga miera sajūta-esmu pareizā laikā un vietā. Nodarbība ar Līgu bija ceļojums dabā, sevī, laikā, zināšanās, pēc kura es nevarēju iemigt no grandiozā enerģijas lādiņa. Lai izdodas mūs vest arvien augstāk!