Evita Sundar

Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvsevieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.

Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.

Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.

Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.  


https://docs.google.com/forms/d/1tfLD9JRld6Err9gXOK_V3UJ5S2pS0BknjUfpvmUCjFg/viewform


vai skaties 
ZINĪBU LAIKA PLĀNU4 komentāri:

Dace O. teica...

Paldies Evitai par sniegtajām vērtīgajām zināšanām par dažādu dabīgo ēterisko eļļu izmantošanu ķermeņa kopšanai un par iedvesmošanu dzīvot veselīgu dzīvesveidu, lietojot tikai dabīgus produktus kā kosmētiskos līdzekļus! Varu ieteikt arī brīnišķīgās ajūrvēdas masāžas. Evita kā personība ir ļoti jauka, izstaro mieru, harmoniju, labestību, kas mums visiem tik ļoti pietrūkst un ko mums vajadzētu mācīties, dzīvojot šajā stresu pilnajā laikā un sabiedrībā.
Dace

Anonīms teica...

Vineta V. teica...
Evita ir viens no tiem retajiem cilvēkiem, kuru drīkst saukt par viedu cilvēku. Pazīstu Evitu drīz 30 gadus, viņas līdzsvars un pozitīvais trakums, labestīgums un viedums ir palīdzējis radīt šādas zināšanas, kuras nodot tālāk citiem cilvēkiem.

Anonīms teica...

Kādā mācību iestādē un valstī Evita ir apguvusi aromterapiju un kas apliecina profesionalitāti.
Paldies

Unknown teica...

Evita ir nepārtrauktā mācību procesā, viņa ir izgājusi neskaitāmus kursus un dažāda veida apmācības gan Krievijā, gan Indijā.