Sandra Apīne


Sandras dzīves ritums sākās Sinolē – nelielā ciemā netālu no Gulbenes. Lai gan lielāko daļu bērnības Sandra pavadīja Kurzemē – Talsos, visvairāk piederīga viņa jūtas tieši šai mazajai Vidzemes pilsētiņai, kur pavadīts pirmais dzīves gads.
Studiju gadus Sandra uzsāka Liepājā, studējot matemātiku. Taču pārceļoties uz Rīgu, Sandra nolēma neturpināt matemātiķes studijas un iestājās māsu skolā. Beidzot šīs studijas Sandra atrada savu īsto aicinājumu, iestājoties bērnu masiera kursos. Un nu jau 23 gadus Sandras pamatzinība ir masāža – gan bērnu, gan pieaugušo; palīdzot risināt dažādas problēmas, kā arī mācot cilvēkiem palīdzēt pašiem sev un citiem. Sandras praksē ir pat veselas pilsētiņas – Sabiles – pieradināšana pie masāžas. :) 
Kopš 2001. gada Sandra darbojas savā privātpraksē, taču viņa neapstājas ar sasniegto. Katru gadu Sandra apgūst arvien jaunas tehnikas un metodes, meklējot jaunas iespējas kā masēt neizmantojot palīglīdzekļus. 


Antistresa masāža

Pusstundas garumā Sandra pastāstīs, par to kas ir stress, ko tas ar mums dara, kādas slimības veidojas stresa ietekmē? Visu atlikušo laiku mācīsimies praktisko antistresa masāžu pielietošanai ikdienā (masāža notiek uz krēsliem un pa pāriem, ērtības labad ērtāk būt krekliņā ar īsām rokām un vilnas zeķītēm, lai nesaltu kājas). Priekšzināšanas nav nepieciešamas.


Precīza informācija par zinībām atrodama lapā Zinības
Nav komentāru: