Dziednieciskā meditācijaNodarbības pirmajā daļā zinātāja īsti pastāstīs par to, kas ir reiki, kā tas darbojas un ko tas nozīmē pašas pasniedzējas dzīvē.

Otrajā daļā notiks praktiskā nodarbība, kuras tēma ir “Es - Visuma daļa”. Nodarbības galvenais mērķis ir atslābināt organismu. Mūsdienās cilvēki cenšas visu kontrolēt, savukārt šī kontrole liek muskuļiem, nerviem un asinsvadiem atrasties nemitīgā saspringumā. Un nemitīgs saspringums – tas ir taisnākais ceļš uz slimībām. Nepārtraukts neapzinātas kontrolēšanas stāvoklis ir neuzticēšanās Visuma Saprātam jeb Dievam. 

Nodarbība notiek uz zemes. Tās laikā viens cilvēks guļ apļa vidū un pārējie darbojas ap viņu. Līdzi jāņem sega, paklājiņš, ērts apģērbs (bez apaviem). 

Trešajā nodarbības daļā veiksim dziedniecisko meditāciju, kuras mērķis ir uzlādēt, ārstēt un harmonizēt, jo meditācijai grupā ir īpašs spēks. 

Priekšzināšanas nav nepieciešamas.Nodarbība notiek krievu valodā. 


http://ej.uz/Dziedn_medit_Piet

Gaļina Jerigina

Reiki speciāliste (Holistiskās medicīnas un Naturopātijas Asociācijas sertifikāts).
Gaļina ir ļoti gaiša un smaidīga būtne. Pēc tikšanās ar viņu un vienkāršas sarunas par dzīvi gribas lidot un izdarīt tik daudz. Pēc vidusskolas pabeigšanas Gaļina Jerigina sapņoja kļūt par bērnu ārsti, tomēr mīlestība pret matemātiku bija lielāka un 12 gadus viņa nostrādāja par programmētāju. Tomēr visu šo laiku saglabājās interese par veselības jautājumiem, veselības stāvokļa atkarību no dzīves veida, domām un cilvēka rakstura īpatnībām, Gaļina pētīja bioenerģētiku, filozofiju, Bībeli, teosofiju, psiholoģiju.
Izejot apmācības kursu pie Džūnas Davitašvilli Gaļina Jerigina sāka meklēt iespēju apgūt beznosacījuma mīlestību pret cilvēku. Pēc Džūnas kursiem Gaļina  Jerigina pieņēma lēmumu atstāt labu, prestižu darbu un realizēt savu sapni.
1992. gadā Gaļina ar sarkano diplomu pabeidza Rīgas 4. Sarkanā Krusta medicīnas skolu, tālāk sekoja klasiskās masāžas un psiholoģijas kursi. 1994.gadā Rīgu apmeklēja Reiki meistare-skolotāja Ludmila Golubovskaja, kuras seminārs Gaļinai palīdzēja kardināli izmainīt sevi, kā rezultātā visa dzīve, visās tās izpausmēs izmainījās uz labo pusi. Gandrīz pēc 10 gadiem - 2003. gadā Gaļina pie reiki meistara – skolotājas Lizas Kašlinsku ieguva IV reiki pakāpi. 
Reizi divos gados Gaļina apmeklē Reiki skolu Kyoto, kas ir Reiki dzimtene. 
Gaļina ir atradusi to, ko meklēja, bet tas ir tikai ceļa sākums…

Nav komentāru: