Inese Ziņģīte


Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām. /I.Ziņģīte/
Ineses Ziņģītes stāsts nav ar laimīgu sākumu, bet noteikti ar laimīgu turpinājumu. Inese apprecējās 20 gadu vecumā, taču jau trīs dienas pēc kāzām zaudēja gan jaunību, gan mīlestību, neveiksmīgā akrobātikas treniņā laužot mugurkaulu un kļūstot paralizēta. Pirmo gadu pēc šī notikuma Inese neatceras vispār; ārsti uzskatīja, ka atveseļošanās nav iespējama un nosūtīja jauno sievieti uz bērnu pansionātu. Taču Inese nepadevās, tas nebija un nav viņas garā, jaunā sieviete gribēja dzīvot! Izlasījusi visas pieejamās medicīnas grāmatas, Inese nonāca pie secinājuma, ka tad, ja muguras smadzenes nav pārplēstas līdz galam, vēl ir cerība.

Tā kā viņa pēc dabas bija vingrotāja, tad viņa darīja visu, lai uzlabotu savu asinsriti – knaibīja sevi, vēlās ārā no gultas, sāka rīvēties ar dvielīti - līdz jau spēja nostāties četrāpus. Turpinot ar prieku rāpot un nerimtīgi vingrot, jau 7 gadus pēc traumas Inese spēja nostāties pati uz savām kājām, iemīlēties un vēlreiz apprecēties. Tāpat pretēji ārstu prognozēm Inese laida pasaulē meitiņu. Tomēr pēc otrā bērniņa piedzimšanas Inesei atkal attīstījās paralīze un vairākus mēnešus viņa pavadīja slimnīcā. Šoreiz Inese no paralīzes atguvās pusgada laikā, jo nu jau zināja vislabāko ārstēšanās metodi – rīvēšanos. Ar šo pašu metodi Inese ir piecēlusi arī savu vīru no vēža pēdējās stadijas uz pirmo.

Šobrīd Inese dzīvo Nītaurē un dzīvo pēc principa – kad man nav naudas, man nav par ko dzert, bet kad ir – tad es nevaru dzert. Inese daudz dara pati mājās – griež un krāso matus, taisa pedikīru un manikīru, pat kurpēm papēdīšus labo pati! Inese saka: „Lai cilvēks būtu vesels, viņam ir vajadzīgs svaigs gaiss, ūdens un laba asinsrite! Tas ir vienīgais, kas uztur cilvēku un vairo imunitāti. Ja esi vesels, esi vajadzīgs citiem!”. Inese ar prieku dalās savās zināšanās par pašas izstrādāto metodi, kas ir pamats veselībai, pozitīvai enerģijai un skaistam augumam. Viņa uzvelk vingrošanas kostīmu un kopā ar zinātkārajiem rīvējas un rāpo.

https://docs.google.com/forms/d/1Ii0g0BLmA65vIbbE7D2XdmtewfqOqcrho7vQ1buT_sw/viewform

Rīvēšanās ar dvieli

Vēl vairāk veselības, mundruma un lokans mugurkauls nav vienīgās lietas, ko Inese stāsta savā nodarbībā.
Bet galvenais, ka tas ir tik vienkārši - to ko saņem seja - samīļota, noglāstīta, izmasēta - to arī jāsaņem ķermenim, jo ķermeņa asinsrite notiek tieši ādā un āda ir tā galvenā, kas sūta impulsus tālāk.

Praktiskas nodarbības laikā Tu uzzināsi, kā ar rīvēšanos uzlabot ādas asinsriti, tādējādi uzlabojot gan vispārējo veselību, gan arī tiekot vaļā no dažādām kaitēm.

Apgūstot Ziņģītes dvieļu mākslu, Tu uzzināsi:
- kādēļ nepieciešama rāpošana – gan vecam, gan jaunam?
- vīriešiem Inese atklās noslēpumu, kā labāk tikt galā ar prostatas problēmām,
- kā katru vakaru izmasēt galvu 400 reizes,
- vingrojumu, kas palīdzēs uzlabot redzi un darīs sārtus vaigus,
- kas ir kūkums - smaidiņš,
- kā sīpols var palīdzēt sāpošām locītavām - ceļiem, mugurai, rokām,
- kā elpot ar vēderu, tādējādi veicot muguras masāžu, samazinot 'riepu' un palīdzot gremošanas sistēmai,
- Ziņģītes metodi jeb dvieļu mākslu - kā norīvēties no matu galiņiem līdz papēžiem.
 

Līdzi jāņem apmēram 100 - 120 cm garš dvielītis vai šalle (lai ērti būtu satvert aiz galiem rīvēšanas procesā) un kājās jābūt zeķēm, lai tiekam klāt Taviem kāju pirkstiem. Ģērbies ērti, kustību būs daudz! :)

Uz tikšanos!

Cena par gandrīz 3 stundu praktisku un kustībām bagātu nodarbību 22 eiro*
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli un ļoti jautra atmosfēra!
* veicot priekšapmaksu

 https://docs.google.com/forms/d/1Ii0g0BLmA65vIbbE7D2XdmtewfqOqcrho7vQ1buT_sw/viewform


Ķermenim ir vajadzīgs gaiss, ūdens un asinsrite. /I.Ziņģīte/

 https://docs.google.com/forms/d/1Ii0g0BLmA65vIbbE7D2XdmtewfqOqcrho7vQ1buT_sw/viewform 

7 komentāri:

Evy teica...

Biju uz nodarbību un man patika. :)
Mundrums ķermenī bija jūtams, kaut arī nesanāca tā pa riktīgo rīvēties, jo apģērbs pa virsu traucēja. Un veids, kā Ziņģīte stāsta par rīvēšanos un vingrošanu... tas deva daudz pozitīvu emociju. :D

Anonīms teica...

Pati netieku, bet labprāt ieteiktu citiem. Pielieciet šim rakstam "ieteikt" pgas - draugiem.lv, twitter, facebook ;)

dizzy.frizzy teica...

Biju un ietu ka velreiz!!! Sasoditi jauka dama un vertigas zinibas milisi :)

paru sija teica...

Ārkārtīgi interesantas lietas var uzzināt'par pašu galveno, no kā sastāv cilveks :) Atraktīvs un saistošs stāstījums. Ziņģīte ne tikai izstāsta, kas un kā pareizi jādara, bet arī parāda un izskaidro kāpēc tas jādara, kāds no tā labums.
Ieguvu zinības ne tikai kā justies mundrai visu dienu, bet arī kā uzlabot seksuālās dzīves kvalitāti :) Ir vērts aiziet.
Šodien sarīvējos pirmo dienu... un jūtu, ka mans ķermenis neguļ. Kāds būs efekts- to rādīs regulārs darbs ar sevi :)
Iesaku aiziet ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem... tie, kas grib iedvest dzīvību savos organismos un domās.

Anonīms teica...

Vīrs pajautāja- tev tik maiga āda palikusi, ar kādu krēmu smērējies? Paatiesībā- ne ar kādu. Jau nedēļu regulāri rīvējos pēc Ziņģītes metodes. Nopietni...

Anonīms teica...

Anonīmam-tavs komentārs lika pasmaidīt.Nedēļas rīvēšanās neko nevar izmainīt.Rīvējos katru rītu vairāk kā divus mēnešus,bet nekādas redzamas izmaiņas nav.

Ilze teica...

Tiešām nekādu izmaiņu? Divu mēnešu laikā? Kaut kā neticas, jo personīgi man pilnīgi noteikti rīta mundrums ir lielāks, "zosāda paliek" mazāka, pati jūtos labāk.