Panākumu kaltuve 2017


"Idejas apkārt ir simtiem, ko un kā Tu varētu darīt, lai gan gūtu piepildījumu, gan nopelnītu, gan realizētu savu iekšējo saucienu.Tikai jāietrenē ausis tās sadzirdēt un acis tās saredzēt. Un pats galvenais, atrast drosmi sākt rīkoties uzreiz" Marita Liepiņa
Daudzas no mums prāto, ka derētu dzīvot citādāk - mazāk strādāt, vairāk atpūsties, vairāk nopelnīt un droši to iztērēt sev, vairāk smieties un vairāk ceļot. Baudīt dzīvi un būt drošai par nākotni. Brīžiem gadās apjukums, ka dzīvē košās krāsas ir izbalējušas, gadi iet un daudzas skaistas lietas paiet secen. Tā gadās.
Bet ja nu varētu būt citādāk ? ....
Zvaigznes sola, ka 2017. gads būs drosmīgo un veiksmīgo sieviešu gads. Nu lai tā būtu! Ticēsim zvaigznēm, ticēsim labajam, bet lietas ņemsim savās rokās.
Tu 2017. gadā nopelnīsi vairāk, kā pēdējos 3 gados kopā, iepazīsies, ceļosi, dziedāsi, dejosi, atpūtīsies, dzīvosi, kā sirds kāro ... ja vien gribēsi, protams. Iespējams, ka Tev jau daudz kas no šī ir, tikai vajadzīgs neliels grūdiens. Tāpēc tiekamies elpu aizraujošajā seminārā „PANĀKUMU KALTUVE 2017!”

Tavi ieguvumi panākumu kaltuvē:
  • Izmēģināsi tehniku “Dadža nāve”. Atradīsim iemeslus, kas kavējuši realizēt tavu patieso potenciālu un likuši mīcīties dzīvē uz vietas.
  • Izbaudīsi “Atbrīvošanas vannu”, lai varētu nomest vecās važas, kas turējušas pie problēmām un neveiksmēm.
  • Izrunāsim 3 gruntīgas, kardināli atšķirīgas stratēģijas par naudas plūdumu tavā dzīvē. Varēsi vienu no tām izvēlēties un nākošo gadu.
  • Un pats galvenais – varēsi piedalīsies gudro skrējienā „10 minūtēs 500 EUR kabatā”!
 Hm.... kādas domas pa galvu tagad grozās: Kas tas par joku ? Nevar būt! Vai tiešām? Man parasti neveicas...
Bet... ja nu tieši Tev izdodas? Varbūt Tu brauksi mājā ar jaunu 500-nieku kabatā? He, he.... Tāds nieks vien ir! Kā reiz, lai iesildītos lielajiem 2017. gada notikumiem.

Pie tam, iepazīsi domu biedrenes, kas grib visu TŪLĪT un TAGAD. Iespējams, Tu šeit atradīsi jaunas draudzenes.

Tu nevari nekā citādāk šo visu uzzināt un pārbaudīt, kā tikai piedaloties. Jo trakajiem pieder pasaule!
Uz tikšanos!

Kad: 27. decembrī 2016 plkst. 18:15
Kur: Tallinas ielā 94

Semināra cena - 22 EUR, tiešraide - 17 EUR.

 Ieraksts 

Ņemam vērā, ka vebināra dalībnieces nevarēs piedalīties gudro skrējienā pēc 500 EUR...

Uzdāvini savai draudzenei jaunu startu 2017. gadā. Līdz 24. decembrim aizņemiet savu vietu maksājot par abām tikai 35 EUR, gudri ietaupiet un sarīkojiet pašas sev pozitīvā izrāviena gadu.

Vietu skaits ierobežots, atlikušas tikai 5, piesakies jau tagad!


 

Kāda no dalībniecēm brauks mājās dziedādama ar 500 EUR kabatā. Un ja nu tā esi Tu?

Uz tikšanos!

Marita Liepiņa

Marita ir uzaugusi pavisam parastā ģimenē Latvijā laikā, kad katra indivīda pienākums bija būt labam strādniekam, tādam pašam, kā visi, ēst to pašu, ko visi, dzīvot tādā dzīvoklī, kā visi un domāt, kā visi. Darbs bija visiem.

Tiem, kam laimējās piedzimt par sievietēm, klāt nāca divi papildus pienākumi- būt priekšzīmīgai sievai un mīlošai mātei. Kas ir priekšzīmīga sieva? Čakla, kautrīga, neuzbāzīga, kas 16 stundas dienā nesavtīgi pūlās ģimenes labā un vakarā vēl arī labi izskatās. Mīloša māte, pareiza sieviete, kas ir gatava nest jebkuru upuri bērnu, ģimenes un sabiedrības labā.
Līdz ar to Maritas dzīves līnija bija skaidra jau piedzimstot- mācies, pabeidz skolu, precies, saražo vismaz 2 bērnus, esi laba sieva un sagaidi vecumdienas- ar sastrādātām rokām un salīkušu muguru, bet ar labi padarīta darba sajūtu un sabiedrības cieņu.

Kad augstskolas laiks gāja uz beigām, bija steigšu jāaprecās. Pirmā piedzima meitiņa un drīz vien pasaulē pieteicās arī otrais bērns- dēls.

Pēc dēla dzimšanas Marita strādāja skolā un mācīja jauniešiem matemātiku. Kad sabruka Padomju savienība, sāka izvirzīties tie, kas bija gatavi riskēt, darīt kaut ko savādāku, uzsākt biznesu. Pēc ģimenes apspriedes, tika nolemts, ka karjeru taisīs vīrs. Maritas uzdevums - rūpēties par mājas soli un bērniem. Mājās parādījās nauda, Maritas ģimene varēja daudz ko atļauties.

Tomēr vienā ziemas rītā Maritas zināmā pasaules kārtība sabruka. Kad trešā bērna gaidīšanas laiks bija pusē, vīrs nāca klajā ar paziņojumu, ka viņam dzīvē ir parādījusies cita sieviete. Viņš bija noguris no rutīnas. Un tad, kad jaunākā meita nāca pasaulē, viņš bija prom. Marita bija jauna, sāpju sagrauzta sieviete ar trīs maziem bērniem, pusbūvētu māju un ar pašapziņu zemāku par zāli.

Latviešiem ir sakāmvārds- nelaime nenāk viena. Tai pašā melnajā vasarā, puika ar nazi pats sev izdūra aci. Marita rīkojās un aizvedu viņu uz otru pasaules malu, jo Latvijā tādām traumām vēl nespēja palīdzēt. Nācās vest pie dārga ķirurga Amerikā. Kā viņa to dabūja gatavu viņa vēl joprojām brīnās. Paldies dievam, rezultātā tagad puika ir liels un vesels jauneklis.

Šis dzīves pavērsiens bija ne tikai pagrieziena punkts bērna veselībai, tas bija pagrieziena punkts Maritas dzīvē. Tieši dzīves krīzes punkti ir bijuši tie, kas devuši vislielāko grūdienu pacelties citā kvalitātē.

Tas bija 15 gadus atpakaļ. Pa šo laiku ir daudz kas noticis. Skolotājas darbs Maritai tiešām patika, bet ar to algu viņa saviem bērniem nevarēju nodrošināt neko vairāk kā pašu minimumu. Nomainot vairākas darba vietas, pašā saknē nekas nemainījās - Marita tāpat nevarēja atļauties to ko gribēja.

Tad Marita saprata, ka grib dzīvot labāk un uzsāka savu biznesu – vairumtirdzniecības kompāniju. Tas nebija viegli, īstenībā tas bija ļoti grūti.

Bet par laimi Maritai bija drosme, mērķtiecība un vēlēšanās apgūt jaunas lietas, tāpēc kopumā veicās tīri labi.Visa ģimene bija paēdusi, varēja atļauties kopīgi atpūsties. Marita izvadāja bērnus pa Eiropu eksursijās un apmaksāja viņu hobijus- peldēšanas, sporta dejas, ģitāras spēles, zirgu jāšanas, florbolu utt.. Tomēr krīzes laiki ienesa lielas izmaiņas.

Biznesā naudas plūsma palika aizvien mazāka un ar laiku tā no peļņu nesošas sistēmas pārvērtās par naudas dabūšanu no debitoriem, lai samaksātu darbiniekiem algas un kreditoriem rēķinus. Palika skaidrs, ka nav jēgas to turpināt.

Lasot un klausoties, ko prognozē pasaules ekonomisti, Marita saprata, ka jāmeklē kaut kas pilnīgi savādāks, ir jāmeklē inovācijas. Marita daudz lasīja, meklēja pasaulē atzītu ekspertu viedokļus un tikās ar biznesmeņiem, kas praksē uzbūvējuši miljoniem vērtus biznesus.

Marita gribēja saprast, ko tad var darīt cilvēks, kam nav mežonīgas summas, ko ieguldīt vai speciālas zināšanas īpaši pieprasītā sfērā. Cilvēks, kas dzīvo valstī, kur ekonomiskā krīze ir cirtusi dziļas brūces. Un ir, šīs iespējas tepat Latvijā mums ir un pie viņām ir jāstrādā.

Šā brīža Maritas galvenais secinājums ir, ka cilvēki baidās būt turīgi, paši reāli nogriežot sev naudas plūsmu. Daudziem ir maz zināšanu un sapratnes par reziduālo ienākumu, kas dod iespēju- vairāk naudas un vairāk brīva laika vienlaicīgi. Un šis izglītības lauciņš ir tas, kurā viņa darbojas pati - veido reziduālā ienākuma avotu un palīdz citiem. Ir skaidrs, ka mūsu ienākumi aug līdzi mums pašiem.

Mēs bieži iekrītam kādā viena virziena uzskatos, noliedzot pārējos, tā īsti tur pat neiedziļinoties, balstoties uz veciem , ierobežojošiem uzskatiem. Iespējas ir kaudzēm mums apkārt, mēs viņas reāli „pakāšam”, palaižam garām vienu aiz otras. Jāiemācās tās saskatīt un drosmīgi rīkoties. Ja gribam savu biznesu, tad jāapgūst nevis tikai savs produkts, bet konkrētas biznesa zināšanas- par klientiem, par komunikāciju, par pārdošanu un drosmīgas, saprātīgas rīcības pamatprincipi.

Ja gribam redzēt sevi laimīgu, mums jāizzin cilvēks ( tas ir mēs paši) gan no fiziskās, gan emocionālās , gan garīgās puses, un jāiemācās nopelnīt naudu viegli un ar prieku.

Marita tic, ka cilvēks var būt vesels, laimīgs, ar brīvu laiku hobijiem, ģimenei un daudz naudas, lai varētu īstenot gan savus mērķus, gan palīdzēt citiem.

Zinātāju Maritu sajūsmina cilvēki, kas neapmierinās ar sasniegto un aizvien meklē jaunus risinājumus, idejas un iespējas.

Marita ir gribasspēka un neatlaidības treneris. Sekojot viņas izstrādātajai gribasspēka treniņu sistēmai, ikviens var noprecizēt mērķus, uztrenēt drosmi un neatlaidību, ieviest jaunus ieradumus dzīvē visdažādākajās dzīves sfērās. Marita konsultējas ar pasaules klases skolotājiem, miljonāriem, kas pa šo ceļu ir gājuši un pati to pārbauda uz savas ādas.

Izaugsme ir process. Nepārtraukts sevis apmācības process un dalīšanās process. Ja mēs neaugam, tad mēs jau krītam. Šis izaugsmes ceļš ved cauri tik daudz iespējām, saved kopā ar brīnišķīgiem cilvēkiem, un visi mēs esam viens otra skolotāji.

Veiksminieki apgalvo, ka panākumu atslēga ir nevis “cūkas laime”, bet loģisku ieradumu virkne. Šos ieradumus var apgūt un ietrenēt jebkurš ar regulāru un mērķtiecīgu rīcību. Panākumu atslēga ir gribasspēkā un neatlaidībā. Vienkārši jāķeras klāt.Ja neviens tevi nekritizē, tas nozīmē, ka neko nedari vai arī par seklu roc. Vēlme patikt visiem jau pašā saknē nogalina Tavus panākumus, lai vai par ko ir runa! /Marita Liepiņa/

Nav komentāru: