Uzlabosim veselību un ādas asinsriti. Rīvēšanās kopā ar Inesi Ziņģīti.Ja cilvēks grib dzīvot, tad viņš domā, kā dzīvot. Ja cilvēks grib eksistēt, tad dzīve viņam paiet garām. /I.Ziņģīte/


Vēl vairāk veselības, mundruma un lokans mugurkauls nav vienīgās lietas, ko Inese stāsta savā nodarbībā.

Bet galvenais, ka tas ir tik vienkārši - to ko saņem seja - samīļota, noglāstīta, izmasēta - to arī jāsaņem ķermenim, jo ķermeņa asinsrite notiek tieši ādā un āda ir tā galvenā, kas sūta impulsus tālāk.

Praktiskas nodarbības laikā Jūs uzzināsiet, kā ar rīvēšanos uzlabot ādas asinsriti, tādējādi uzlabojot gan vispārējo veselību, gan arī tiekot vaļā no dažādām kaitēm.
Vienā nodarbībā Inese Jums iemācīs  savu laimes formulu,

rāpot,
rīvēties,
elpot!
Apgūstot Ziņģītes dvieļu mākslu, Jūs uzzināsi:
-  kādēļ nepieciešama rāpošana – gan vecam, gan jaunam?
- Inese atklās noslēpumu, kā labāk tikt galā ar prostatas problēmām,
-  kā katru vakaru izmasēt galvu 400 reizes,
- vingrojumu, kas palīdzēs uzlabot redzi un darīs sārtus vaigus,
-  kas ir kūkums - smaidiņš,
- kā elpot ar vēderu, tādējādi veicot muguras masāžu, samazinot 'riepu' un palīdzot gremošanas sistēmai,
- Ziņģītes metodi jeb dvieļu mākslu - kā norīvēties no matu galiņiem līdz papēžiem.
- un vēl milzums daudz zināšanu, ko Jums sniegs Inese no savu zināšanu pūralādes!
 

Semināra formāts: viena 2,5 h gara nodarbība
Pēc apmeklētāju vēlmēm semināru varam piedāvāt gan no rīta (no 9.00), gan dienas vidū (no 12.00), gan vakarā (pēc 18.00). 


Vietu skaits: 15
 
Semināram nepieciešams:
Apmēram 100 - 120 cm garš dvielītis vai šalle (lai ērti būtu satvert aiz galiem rīvēšanas procesā) un kājās jābūt zeķēm, lai tiec klāt saviem kāju pirkstiem. Zālē ieeja bez apaviem - ar mūsu vai Tavām čībiņām. Ģērbieties ērti, kustību būs daudz! :)

Kad: 22. jūnijā plkst. 12:00 

Kur: Vaļņu 32, Rīga
Pieteikšanās: aizpildot pieteikuma anketu

Maksa par semināru: 22 eiro

 
Cenā ietilpst izdales materiāli, tēja/uzkodas un daudz iedvesmas darīt!
 

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet JutiesLabi@JutiesLabi.lv vai zvaniet 29130346 

 
Uz tikšanos mācībās!


https://docs.google.com/forms/d/1Ii0g0BLmA65vIbbE7D2XdmtewfqOqcrho7vQ1buT_sw/viewform

No dalībnieku atsauksmēm.

Ziņģītes nodarbība bija ļoti iedvesmojoša. Atraisa dabas bērna sajūtas. Kundzei ir ļoti laba humora izjūta, kas mani ļoti uzrunā un palīdz daudz labāk uztvert notiekošo. Katrā ziņā uzzināju daudz jauna un pārliecinājos par dažām jau zināmām lietām, bet  skatoties uz Ziņģītes kundzi ir skaidrs, ka rūpēm par veselību ir jāpievēršas daudz nopietnāk, kā  ikdienā to gribas darīt un rīvēšanās un dažādi ikdienas sīkumi noteikti uzlabo pašsajūtu :) ļoti jauka nodarbība, liels paldies!

Ziņģīte ir īsts brīnums! Nekas pārdabisks un nedzirdēts netika stāstīts, bet kamēr vienkāršās lietas nepasaka skaļi, liekas, ka mēs tās tomēr nezinām. Tā bija brīnišķīga, interesanta un vērtīga tikšanās! Dīvaini, bet Inese arī manu slinkumu ir sapurinājusi un ir vairākas lietas, ko nu jau daru arī es. Visas nē, jo nezāle jau neiznīkst, bet jāatzīst, ka visas vienkāršās zinības ir ļoti iedarbīgas! Pamēģiniet arī Jūs! :) Vija

Kā jau lielākā daļa mūsdienu cilvēku - arī es lielāko daļu darba laika pavadu sēžot. Pirms kāda laika sajutu, ka diezgan bieži nomoka muguras sāpes. Devos pie sava ģimenes ārsta - man viņa ir lieliska! Vienmēr iesaka nevis zāles (tikai galējas nepieciešamības reizē), bet kādas alternatīvas metodes. Tā nu toreiz norīkoja mani uz muguras masāžām un ieteica painteresēties par Ineses Ziņģītes vingrojumu kompleksu - lai rezultāts būtu ilglaicīgs un paliekošs.
Protams, es varētu vienkārši nopirkt grāmatu un vingrot pēc pamācības, bet esmu standarta slinkais latvietis un ar piespiešanos tā ir kā ir. Sāku meklēt internetā, kur ar Inesi varētu mēģināt tikties. Un atradu, ka jutieslabi.lv rīko seminārus, kur Inese Ziņģīte stāsta par rīvēšanos asinsrites uzlabošanai.
Pats seminārs man ļoti patika. Ineses Ziņģītes dzīvesspars un enerģija tiešām iedvesmo. Es savos 26 gados pilnīgi noteikti esmu stīvāka, vairāk nogurusi un ne tik smaidīga! Visi klausījāmies, uzdevām jautājumus un paši arī mācījāmies - gan rāpot, gan rīvēties, gan iztīrīt degunus un pareizi gulēt, mosties un mazgāties. Esmu tiešām apmierināta ar semināru un gribu tikai piebilst, ka slinkums mani vēl nav uzveicis un visus rītus pēc semināra aktīvi cenšos rīvēties! :) Ieva


Inese Ziņģīte
Ineses Ziņģītes stāsts nav ar laimīgu sākumu, bet noteikti ar laimīgu turpinājumu. Inese apprecējās 20 gadu vecumā, taču jau trīs dienas pēc kāzām zaudēja gan jaunību, gan mīlestību, neveiksmīgā akrobātikas treniņā laužot mugurkaulu un kļūstot paralizēta. Pirmo gadu pēc šī notikuma Inese
neatceras vispār; ārsti uzskatīja, ka atveseļošanās nav iespējama un nosūtīja jauno sievieti uz bērnu pansionātu. Taču Inese nepadevās, tas nebija un nav viņas garā, jaunā sieviete gribēja dzīvot! Izlasījusi visas pieejamās medicīnas grāmatas, Inese nonāca pie secinājuma, ka tad, ja muguras smadzenes nav pārplēstas līdz galam, vēl ir cerība. Pēc dabas būdama vingrotāja, tad viņa darīja visu, lai uzlabotu savu asinsriti – knaibīja sevi, vēlās ārā no gultas, sāka rīvēties ar dvielīti - līdz jau spēja nostāties četrāpus. Turpinot ar prieku rāpot un nemitīgi vingrot, jau 7 gadus pēc traumas Inese spēja nostāties pati uz savām kājām, iemīlēties un vēlreiz apprecēties. Tāpat, pretēji ārstu prognozēm, Inese laida pasaulē meitiņu. Tomēr pēc otrā bērniņa piedzimšanas Inesei atkal attīstījās paralīze un vairākus mēnešus viņa pavadīja slimnīcā. Šoreiz Inese no paralīzes atguvās pusgada laikā, jo nu jau zināja vislabāko ārstēšanās metodi – rīvēšanos. Ar šo pašu metodi Inese ir piecēlusi arī savu vīru no vēža pēdējās stadijas uz pirmo.
Inese saka: „Lai cilvēks būtu vesels, viņam ir vajadzīgs svaigs gaiss, ūdens un laba asinsrite! Tas ir vienīgais, kas uztur cilvēku un vairo imunitāti. Ja esi vesels, esi vajadzīgs citiem!”. 

Inese ar prieku dalās savās zināšanās par pašas izstrādāto metodi, kas ir pamats veselībai, pozitīvai enerģijai un skaistam augumam. Viņa uzvelk vingrošanas kostīmu un kopā ar zinātkārajiem rīvējas un rāpo.
Skatieties interviju ar Inesi raidījumā "Rampas ugunīs"

https://docs.google.com/forms/d/1Ii0g0BLmA65vIbbE7D2XdmtewfqOqcrho7vQ1buT_sw/viewform

Ķermenim ir vajadzīgs gaiss, ūdens un asinsrite. /I.Ziņģīte/

3 komentāri:

Ilze teica...

Aprakstā ir arī aprakstītas pamatlietas, ko Inese nodarbībā stāsta - bet Inesei ir ļoti liela zināšanu pūralāde, līdz ar to viņa stāsta vēl daudz ko un tas ir atkarīgs gan no zinātkārajiem, gan situācijas. :)

agritaka teica...

to Anonīms
Ja nevar tikt, labs raksts ir Vides Vēstīs, es pati gadiem pēc tā rīvējos.
http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=83&what=54

Anonīms teica...

Man ļoti patīk Ziņģīte un ļoti daudz ko no viņas esmu mācījusies.
Ziņģīte ir veselības guru! Gribētu būt kā viņa, viņas vecumā! Marija