Indiešu galvas masāžaTie, kas neko nav dzirdējuši par indiešu galvas masāžu, pirmo reizi to izbaudot, ir patīkami pārsteigti par tās radītajām relaksējošām, atslābinošām un patīkamām sajūtām.


Atnākot uz šīm zinībām un apgūstot vienkāršus, bet ļoti iedarbīgus masāžas paņēmienus, varēsiet tos pielietot ikdienā, palutinot sevi un savus tuviniekus ar dziedinošiem pieskārieniem. Masāžu var veikt ar īpaši piemeklētām eļļām, tādējādi pastiprinot un nostiprinot efektu.

Praktiska masāžas nodarbība, kuras laikā Jūs veiksiet sev galvas masāžu, masāžu varēsiet arī veikt sev mīļajiem.

Visas nodarbības laikā pasniedzēja arī parādīs uz katra zinātkārā, cik stipram vai tieši otrādi vieglam jābūt masāžas veidam.

Masāžas iedarbība ir dziedinoša, jo tā:
- uzlabo garastāvokli un pozitīvi ietekmē nervu sistēmu;
- noņem fizisku un garīgu nogurumu;
- atbrīvo no dusmām un histērijas;
- uzlabo asinsriti un limfātisko cirkulāciju;
- atjauno un nostiprina imunitāti;
- stimulē matu augšanu un galvas ādas veselības stāvokli.
- aizkavē matu izkrišanu;
- mazina galvassāpes;
- noņem muskuļu saspringumu, sāpes sprandas apvidū un smagumu plecos;
- līdzsvaro došas jeb piecus dzīvības pamatelementus;
- tonizē un atjauno sejas, kakla un plecu ādu, uzlabo tās krāsu;
- rada īpašu meditatīvu stāvokli seansa laikā;
- atbrīvo no toksīniem;
- atbrīvo no bezmiega un murgiem.

Pieskārieni - gan savi, gan citu cilvēku - mums ir nepieciešami tikpat ļoti, cik ēdiens un ūdens.

Līdzi jāņem lielāks dvielis vai palags.

Vietu skaits: 12.
Dalības maksa: gandrīz 3 stundu garā praktiskā, smaržīgā un vienreizējā nodarbībā 31 eiro*
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, praktiskie materiāli, tēja un jauka atmosfēra!
Kad: piesakies, lai pirmais uzzinātu par nākamo nodarbību


https://docs.google.com/forms/d/1Oabq703Q1SqLFGukMVeduzZKomBUUZ8DWkK52l4Vj3M/viewform

"Paldies Evitai par sniegtajām vērtīgajām zināšanām par dažādu dabīgo ēterisko eļļu izmantošanu ķermeņa kopšanai un par iedvesmošanu dzīvot veselīgu dzīvesveidu, lietojot tikai dabīgus produktus kā kosmētiskos līdzekļus! Evita kā personība ir ļoti jauka, izstaro mieru, harmoniju, labestību, kas mums visiem tik ļoti pietrūkst un ko mums vajadzētu mācīties, dzīvojot šajā stresu pilnajā laikā un sabiedrībā." Dace

Evita Sundar
Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvesvieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.
Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotnes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.

Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, ajūrvēdas masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.

Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.https://docs.google.com/forms/d/1Oabq703Q1SqLFGukMVeduzZKomBUUZ8DWkK52l4Vj3M/viewform

Indiešu galvas masāža ikdienā no Tevis garantēti izvilks stresu un ikdienas rūpes!

Uz tikšanos!

1 komentārs:

Toms teica...

Labs masāžas apraksts, paldies, Evitai.