Mājokļa pamatenerģētika - fenšui


Vēsturiski feng shui nebija paredzēts parastiem cilvēkiem, tas bija domāts imperatoriem:
Iekārtot mājokli tā, lai valdnieks varētu veiksmīgāk vadīt valsti, lai nodrošinātu viņam veselību, varu, pēcnācējus.
Šodien gan vēlamies, lai atgriežoties mājās no ikdienas gaitām, mūs sagaida harmoniska vide, kura sniedz atpūtu, mieru, spēku un enerģiju tālākām gaitām. Tad būs veselība, saticība, pārticība un bērnu čalas.

Zinātāja Monta pārstāv KLASISKO (autentisko) fenšui skolu un piedāvās iespēju ielūkoties fenšui „maģijas” aizkulisēs. Bet ja runājam nopietni– klasiskais fenšui ir autentiska sena matemātiska zināšanu sistēma. Kā noprotat: kur matemātika, tur nav vietas maģijai. Būtiski arī tas, ka klasiskās fenšui skolas neizmanto talismanus kā telpu enerģētikas korekcijas līdzekļus un atturas no plaši pazīstamās kvadrātu sistēmas.
Gadsimtu gaitā pārbaudītas klasiskās skolas metodes dod iespēju konstatēt kādas dabas enerģijas ienāk konkrētā mājā, dzīvoklī, birojā un kā telpas mainīsies laika ritumā. Tad arī var noteikt vai tās atbilst cilvēku vajadzībām un plānotām nodarbēm, var izvēlēties telpu funkcionālo sadalījumu atbilstoši vajadzībām, saskaņā ar telpā valdošo enerģiju. 

Jebkurā mājā var atrast gan naudas vietu, gan romantikas vietu, gan veiksmīgas mācīšanās vietu, vajag tikai meklēt ...

Mēģināsim to darīt kopā! Monta Tev ierādīs kā pareizi noteikt un iezīmēt debespuses telpu plānā, vienkāršā veidā pastāstīs kā atpazīt enerģijas, kliedēs daudzos fenšui mītus un labprāt atbildēs uz Taviem jautājumiem.

Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Līdzi paņem mājokļa plānu (kopiju) uz A4 lapas, lai varam ar to darboties, 

Kad: 2016. gada 26. un 30. maijā plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11, Rīga
Nākamā nodarbības reize: 2016. gada rudenis

Piesakies laicīgi, jo vietu skaits klātienē ir ierobežots - 12 zinātkārie! 
 
Cena par divām 3 stundu garām praktisku, ikdienas telpu sakārtojošām un iedvesmas pilnām, vienreizējām nodarbībām tikai  58 eiro* 
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, praktiskie materiāli,  tēja un jauka atmosfēra! 
 * veicot priekšapmaksu
 Fenšui pieteikums

Par pasniedzēju Montu Rozenbahu 

Monta Rozenbaha
Jau senatnē cilvēki uzskatīja Debesis, Zemi un paši sevi par vienotu sistēmu. Šāds holistiskais pasaules uzskats raksturīgs visām senajām tautām, un tajā organiski iekļaujas zināšanu sistēmas par vislabvēlīgāko dzīves vietas iekārtošanu. Monta uzskata, ka viņai ir paveicies, ka varēja iepazīt vienu no šīm sistēmām, iespējams, visaptverošāko un līdz mūsdienām vislabāk saglabāto.

Kad dzīve Montai piedāvāja iespēju apgūt senās, specifiskās, autentiskā (klasiskā) fenšui zināšanas, ļoti aizraujoši bija atklāt, ka iespējams apzināt un aprēķināt (patiešām aprēķināt!) dabas ietekmi uz cilvēka prāta un roku veidojumiem, gan esošajiem, gan topošajiem arhitektūras brīnumiem, jebkurai ēkai, dzīvoklim vai birojam. Pozitīvi ir tas, ka atklājot dabas enerģiju ietekmi uz ēku, mēs neesam ierobežoti ar apgalvojumiem, ka kaut kas ir neglābjami nepareizs, jo vienmēr pastāv iespēja, zinot patieso stāvokli, rīkoties, lai situāciju vērstu uz labu. Tas attiecas tiklab uz mājokli, kā uz darba/biznesa telpām.

Cilvēki var uzticēties savam instinktam, un iekārtot māju vai biznesa telpas vadoties pēc sajūtām, var pat iegādāties nekustamo īpašumu paļaujoties uz intuīciju, bet var aicināt talkā fenšui praktiķi, lai ar fenšui metodēm savā mājā radītu labu vidi veselībai, harmoniskām attiecībām un pārticībai, kā arī izvēlēties un iekārtot pareizas telpas plaukstošam biznesam.

Fenšui neatnesīs laimi un bagātību, bet radīs vidi, kurā dzīvojot cilvēks sajutīs enerģijas pieplūdumu un spēs skaidrāk domāt un gūt panākumus. Un atceramies – cilvēka lielajā dzīves puzlē māja ir tikai viens no fragmentiem, bet iekustinot vienu – mainās citi...

Nedaudz par Fenšui

Fenšui ir pirms vairāk kā 3000 gadiem veidojusies sena ķīniešu māksla un zinātne. Tā ir sistēma, kas radusies saplūstot astronomijas, astroloģijas, ģeoloģijas, fizikas, matemātikas, filozofijas un intuīcijas elementiem un eksperimentējot ar iegūtajām zināšanām.
Fenšui ir apkārtējās vides, vietas, cilvēka, telpas un laika studijas. Tā ir mācība par to, kā šo faktoru "enerģijas" (Ci) savstarpēji mijiedarbojas, kā arī par šo enerģiju saplūstošā spēka izprašanu un praktisku pielietošanu, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti.

  Fenšui pieteikums
2 komentāri:

Ingrīda teica...

Mums katram ir savs mājoklis... un kā tajā justies labāk? Ļoti jauki par to mācēja pastāstīt Linda. Viņas teiktie ierosinājumi un idejas deva " spārnus" tālākai darbībai un varbūt arī sadarbībai.

Anonīms teica...

Paldies par interesanto semināru! Daudz praktiski izmantojamas informācijas un viela pārdomām. Izrādās, pat nedaudz koriģējot telpas dizainu, sēdēšanas/gulēšanas virzienus var panākt, ka „sienas palīdz”!
Pēc semināra intereses pēc pētīju mājas – cik veiksmīgs ir to novietojums. Biju pārsteigta: vairākas manā paziņu lokā esošas sievietes, kam nav savas otrās pusītes, tiešām dzīvo mājās, kuras pēc Lindas dotās teorijas neatbalsta vīriešus.
Seminārā radu apstiprinājumu atsevišķām problēmām arī savā dzīvesvietā. Piemēram, secināju, ka bērna rakstāmgalds novietots nepareizi un tas nebūt neveicina koncentrēšanos mācībām. Tagad plānojam izmaiņas bērnistabā un nākamajam mācību gadam jau būsim sagatavoti daudz labāk!
Astra