Karaliskā mirdzuma atdzimšana - sejas ādas masāža

http://ej.uz/mirdzi_Piet

Sen senos laikos sievietes dabas piešķirto skaistumu prata izcelt ar īpašiem skaistumkopšanas rituāliem.
Par palīgu tika ņemts viss, kas atrodams dabā: tīrs un dzidrs ūdens, Mātes Zemes māli, pie čaklajām bitītēm aizrunāts medus, augu lapiņas, saknītes un ziediņi - rūpīgi vākti un pārvērsti maigos ādu kopjošos pulveros. No smalkajiem ziediem gatavoja arī galvu reibinošas ēteriskās eļļas ādas kopšanai un barošanai.
Toreiz cilvēki ticēja – kur skaists aromāts, tur Dievi mīt, tur Mīlestība, Skaistums un Veiksme.
Laika ritējums turpinās, mainās gadu simti, cilvēki un vēlmes, bet augi joprojām turpina mūs lutināt ar savām dziedinošajām un smaržīgajām īpašībām. Ļausimies šai burvībai un baudīsim skaistuma rituālu ar neaizmirstamu ziedu aromātu!
Apgūsim kopā vienu no svarīgākajām sejas ādas kopšanas procedūrā - SEJAS MASĀŽU!
Masāža palīdz Tavai ādai elpot, padarot to vēl gludāku, jaunāku un elastīgāku. Sejas masāža atjauno enerģiju, palielina ādas elastību un padara Tavu sejas ādas krāsu daudz patīkamāku. Un tas vēl nav viss! Uzlabojas arī Tavs garastāvoklis un pašsajūta. Efekts ir acīmredzams!
Nodarbībā maigi izmasēsim seju ar vienu no dārgākajām eļļām, kuru varēsi izvēlēties pati - jasmīna, rožu, frandžipani, narcises, lotosa vai kādu citu.
Bieži vien rokas ir patiesā norāde par Tavu vecumu - parūpēsimies arī par to skaistumu un maigumu!
Pēc šī karaliskā rituāla, ieklausoties savās sajūtās un ieskatoties spogulī, šķiet, ka esi apburošā pasakā, kura aizsākusies sen senos laikos un turpinās vēl šodien - tieši ar Tevi galvenajā lomā!
Nodarbība būs praktiska un teorētiska. Būs pieejami izdales materiāli. Līdzi jāņem lielāks dvielītis un matu gumija vai lenta. 

Kad: 13.aprīlī plkst.18:15
Kur: Merķeļa ielā 11
Nākamā reize: 2016. gada pavasarī

Cena par gandrīz 3 stundu praktisku, smaržīgu un vienreizēju nodarbību 33 eiro*
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, praktiskie materiāli, tēja un jauka atmosfēra!
* veicot priekšapmaksu.

Uz tikšanos!


Evita Sundar

 Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvesvieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.
Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.
Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.
Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.

Nav komentāru: