Pēdiņu pašmasāža - Praktiskā nodarbība


Pieteikuma forma


Pēdu un kāju masāža ir viena no patīkamākajām masāžām, ko vari sev veikt pati! Tā ir ļoti atslābinoša un iedarbojas labvēlīgi ne tikai uz noskaņojumu, bet arī veselību kopumā.

Pēdiņu pašmasāžas nodarbībā varēsi izbaudīt ziedūdens svaigumu, eļļu mīkstinošās un barojošās īpašības, un ēterisko eļļu aromātus. Masāžas laikā pēdiņas arī izvingrināsim un izmasēsim punktus, kas atbilst noteiktiem orgāniem, tādējādi uzlabojot to darbību. Pēdās ir “ķermeņa veselības karte” un tās mūs balsta visas dienas garumā, bet pēc masāžas kājas kļūst vieglas, ķermenis mundrāks un prāts mierīgāks.

Masāžu var veikt arī pirms gulētiešanas – tad miegs būs dziļāks un nākošā dienā jutīsies labāk atpūtusies un gatava lieliem darbiem! Starp citu, šo masāžu mīl arī bērni, jo tas ir jauks brīdis, kad pabūt kopā un palutināt mazo ar smaržīgu un mīļu pēdiņu masāžu pirms miedziņa.

Mācīsimies kopā, kā palutināt sevi un savus mīļos ar smaržīgu un patīkamu pēdu masāžu!

Kad: 12. aprīlī 2017 plkst. 18:15
Kam: nodarbība pāriem
Kur: Tallinas iela 94, Rīga
Nākamā reize: aizpildiet pieteikumu, lai pirmais par to uzzinātu.
Vietu skaits: 12 (6 pāri)
Dalības maksa: par gandrīz 3 stundu praktisku, smaržīgu un vienreizēju nodarbību 59 eiro pārim
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, praktiskie materiāli, tēja un jauka atmosfēra!

Uz tikšanos!
Pieteikuma forma

Evita Sundar
Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvsevieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.

Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotnes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.

Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.


Pieteikuma formaPieteikuma forma

Nav komentāru: