Arompīlings skaistumam un jaukai pašsajūtai


Tikai 2 reizes gadā organizējam īpašu arompīlinga nodarbību, kur praktiski izmēģināt ēterisko eļļu burvību un iemācīties sejas pašmasāžu (liftingu), attīrīšanu un barošanu ar dabiskiem līdzekļiem. 
Ieplāno brīvu vakaru un nāc sevi palutināt!


http://ej.uz/APilingsPieteikums


Vai esi kaut reizi nodomājusi, cik patīkami būtu pašai sev mājas apstākļos jebkurā sev ērtā laikā veikt kādu patīkamu SPA skaistumkopšanas procedūru?
Šī ir lieliska iespēja draudzīgā gaisotnē praktiski izmēģināt un iemācīties tieši tādu sejas ādas kopšanas procedūru – arompīlingu! 

Tā ir visiem ādas tipiem piemērota, dabiska metode, kurā tiek izmantotas tikai un vienīgi dabīgas sastāvdaļas – ēteriskās un bāzes eļļas bez mākslīgi radītām piedevām. Pēc šīs procedūras Tu jutīsies labāk, Tava āda kļūs maigāka un izskatīsies jaunāka.

Nodarbība sastāv no pieciem posmiem: 
1. Sejas ādas kopšanas procedūru sāksim ar to, ka no sākuma atsvaidzināsim to ar ziedūdeni un pēc tam veiksim arompīlingu (tiks izmantots īpašs ēterisko eļļu sajaukums, kura recepte nākusi no Maskavas aromterapijas centra). Šis solis dziļi attīra ādu no mirušajām šūnām, atklājot dzīvās šūnas un ļaujot tām elpot, padarot sejas ādu mirdzošāku.
2. Otrajā posmā veiksi sejas ādas pašmasāžu jeb liftingu ar tieši Tev piemeklētām eļļām, kuras pasniedzēja atvedusi no Indijas. Tu iemācīsies sajaukt eļļas, kā arī masēt seju pa noteiktām līnijām, ievērojot noteiktus aktīvos punktus un noteiktu secību.
3. Pēc masāžas seju pabarosi ar masku no dabīgām izejvielām, izbaudot relaksējošo, meditatīvo noskaņu.
4. Ja pēc maskas noņemšanas Tava āda prasīs papildus mitrināšanu, varēsi to palutināt ar mitrinošu sejas krēmu vai fluīdu.
5. Un visbeidzot, lai rokas būtu tikpat maigas un skaistas kā seja, pabarosi tās ar medus eļļas maisījumu.
Pēc šiem pieciem vienkāršiem soļiem Tava āda būs Tev pateicīga, pašsajūta karaliska un acis mirdzēs jaunatklāto zināšanu gaismā.
Maksimālam efektam mājās jāiziet 10 reižu cikls un pēc tam visa gada garumā šo procedūru vari veikt pēc nepieciešamības, atkarībā no Tava ādas tipa.

Visi materiāli ir iekļauti nodarbības cenā, priekšzināšanas nav nepieciešamas.
Pēc nodarbības būs arī iespēja iegādāties zinātājas Evitas Sundar gatavotos skaistumkopšanas produktus, kas noderēs, ja vēlēsies sejas tīrīšanas procedūru atkārtot vēlāk mājās. Ideālam un ilgnoturīgam rezultātam sejas pīlingu tiek ieteikts to atkārtot desmit reizes. 

Līdzi jāņem dvielītis vai lakats, ko uzsegt uz pleciem, matu lente matu savākšanai un spogulīties, kurā lūkoties. :) 

Kad: 10. februārī plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iellā 11, Rīga

Nākamā nodarbības reize: 2016. gada rudenis

Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots - 10 dalībnieces!  
Uz tikšanos!

Cena par gandrīz 3 stundu praktisku, smaržīgu un vienreizēju nodarbību 33 eiro*

Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, praktiskie materiāli, tēja un jauka atmosfēra!
* veicot priekšapmaksu 

 Arompīlings pieteikums

"Paldies Evitai par sniegtajām vērtīgajām zināšanām par dažādu dabīgo ēterisko eļļu izmantošanu ķermeņa kopšanai un par iedvesmošanu dzīvot veselīgu dzīvesveidu, lietojot tikai dabīgus produktus kā kosmētiskos līdzekļus! Varu ieteikt arī brīnišķīgās ajūrvēdas masāžas. Evita kā personība ir ļoti jauka, izstaro mieru, harmoniju, labestību, kas mums visiem tik ļoti pietrūkst un ko mums vajadzētu mācīties, dzīvojot šajā stresu pilnajā laikā un sabiedrībā."
Dace
 

Evita Sundar

Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvsevieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku. 

Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.

Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.

Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.  

 Arompīlings pieteikums
 

 Arompīlings pieteikums

1 komentārs:

labi pīlingi teica...

Par arompīlingiem pirms tam nebiju dzirdējusi. Iedvesmoji izmēģināt. - paldies par jauko rakstu. :)