Četri pīlāri - unikāla metode sevis iepazīšanaiKatrs pats savas laimes kalējs!

Vai tiešām – katrs pats savas laimes kalējs?

Domāju, ka katrs kaut reizi mūžā ir meklējis SAVU atbildi uz šo jautājumu. Bet vai zinājāt, ka atbilde dzimšanas brīdī iešifrēta mūsos un ir ar mums kopā visu mūsu dzīvi?!
Četru pīlāru metode ir veids kā ieskicēt cilvēkam paredzēto likteni, viņa dzīves enerģētikas raksturošana, izmantojot cilvēka dzimšanas gadu, mēnesi, dienu un stundu.
Ar pirmo ieelpu cilvēka dzimšanas brīdī, konkrētā vietā uz Zemes, atnāk Visuma enerģijas „nospiedums”, raksturīgs tikai šim cilvēkam. „Nospiedums” satur gan Debesu enerģijas, gan Zemes enerģijas komponentes, gan pats Cilvēks ir neatņemama sastāvdaļa šajā tandēmā.
Tādējādi skaidri iezīmējas ķīniešu metafizikas fundamentālais 3-vienības princips: Debesis, Zeme, Cilvēks. Tās ir arī trīs Veiksmes:
1. liktenis, vai Debesu Veiksme, ir tas, ar ko cilvēks piedzimst.
2. Zemes Veiksme ir tas, ar ko cilvēks saskaras dažādos savas dzīves posmos (cauri kādiem kāpumiem vai pārbaudījumiem jāiziet).
3. Cilvēka Veiksme ir viņa izvēles - lēmumi un rīcība noteiktās dzīves situācijās.
Ķīniešu metafizika ir sarežģīta, uz matemātiskiem aprēķiniem balstīta zināšanu sistēma par dabas norišu likumsakarībām. Tajā pieņemts Visuma enerģijas izteikt ar īpašiem hieroglifiem, kuri satur informāciju par noteikta veida enerģiju klātesamību (dažos gadījumos par neesamību), par šo enerģiju daudzumu, stiprumu, proporcijām un daudzas citas nianses.
Lai šo informāciju izmantotu cilvēka dzīves enerģētikas raksturošanai, to apkopo četros Pīlāros, kas faktiski ir cilvēka dzimšanas gads, mēnesis, diena un stunda.
Četri Pīlāri ļauj saskatīt noteiktu enerģiju izvietojumu svarīgos cilvēka dzīves aspektos, piemēram:
 • cilvēka attiecības ar līdzcilvēkiem,
 • spēju un veidu kādā izpausties un gūt panākumus, t.sk. naudas pelnīšanas spējas un veids,
 • sociālā statusa un ietekmes potenciāla rādītāji,
 • veids kādā saņemt atbalstu un reģenerēt savus spēkus.
Četri Pīlāri sniedz atbildes uz visiem iespējamiem jautājumiem, t.sk:
 • palīdz saprast bērnus, viņu iespējami pareizāko virzienu šajā dzīvē, viņu potenciālu;
 • palīdz arī pieaugušajiem, kuriem ilgi neveidojas skaidrs priekšstats par dzīves ceļu (tas, ka ilgi nav skaidrības, ir objektīvs apstāklis, par kuru nebūtu jākaunas);
 • palīdz sagatavoties labiem vai tieši otrādi - sliktākiem dzīves posmiem;
 • palīdz saprast vai ir vērts pieņemt kādus izaicinājumus, jo var gadīties, ka tas kas der citiem – neder man;
 • palīdz saprast attiecības ģimenē gan ar vecākiem, gan bērniem, gan laulāto;
 • palīdz nomierināties, ja esat partnera meklējumos, jo iespējas skaidri redzamas noteiktos dzīves posmos – pārējā laikā var atslābt un baudīt dzīvi...
Seminārā pasniedzēja ierādīs kā katrs pats sev un tuviniekiem var „aprēķināt” Četrus Pīlārus, jo mūsdienās to dara datorprogramma. Nepieciešams vien ievadīt dzimšanas datus: gads, mēnesis, diena, stunda un vieta.
Darbosimies praktiski un analizēsim:
 • parunāsim par katru no klātesošajiem kā par noteiktas stihijas Dienas Valdnieku (specifisks termins, kurš apzīmē pašu cilvēku);
 • parunāsim par konkrēta tipa cilvēkam raksturīgām iezīmēm;
 • uzzināsiet kādā veidā labāk izpausties, vai jūsu pārticība atkarīga un samērīga ar strādāšanu;
 • no kā jāuzmanās;
 • uzzināsiet vai naudas pelnīšana ir jūsu galvenais mērķis, vai galvenais ir kāds cits aspekts;
 • uzzināsiet kur Četru Pīlāru kartē ir jūsu Laulību Pils un kas tajā atrodams, uzzināsiet vēl daudzas citas interesantas lietas par sevi.
Pirms nodarbības ir jāatsūta savi dzimšanas dati uz JutiesLabi@gmail.com Pasniedzēja ieskatīsies Jūsu Četros Pīlāros tādēļ, ka dažreiz ir nepieciešams ilgāks laiks, lai izprastu Pīlāru struktūru. Ja nezini savu dzimšanas stundu - to arī atrisināsim!
Austra Apare: Tā kā esmu saistīta ar astroloģiju, numeroloģiju un viss tas mani interesē, tad izlēmu pieteikties arī 4 pīlāru nodarbībai. Nodarbība bija ļoti interesanta, lai neteiktu vairāk. Pa šādu sistēmu neko nezināju un šī informācija, ko nodarbībā saņēmu pašu mani izsita no sliedēm, jo varēju paskatīties uz savu būtību, paskatīties uz to no cita skatu fokusa. Apskatījos arī vīra kungu un paziņu un 4 pīlāru sistēma deva apstiprinājumu tam, ko zemapziņā domāju - uzskatāmi parādīja to informāciju, par ko iet runa. Pasniedzēja bija fantastiska, esmu sajūsmā. Iedevāt jaunu latiņu, pie kuras pieturēties un pacelties citā līmenī!
Uz tikšanos ceļā uz jauniem apvāršņiem!

Vērsim vaļā Visuma vēstules, kuras saņēmāt dzimšanas brīdī!

Kad: 2016. gada 20. un 25.aprīlī plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11, Rīga

Nākamā nodarbības reize: 2016. gada rudens 

Piesakies laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots - 11 zinātkārie!
Cena par divām (katra 3 stundas gara) praktiskām, dzīvi sakārtojošām un iedvesmas pilnām, vienreizējām nodarbībām tikai 58 eiro*
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, individuāla pieeja, tēja un jauka atmosfēra!
* veicot priekšapmaksu
Pieteikums 

Nedaudz par Fenšui 
Fenšui ir pirms vairāk kā 3000 gadiem veidojusies sena ķīniešu māksla un zinātne. Tā ir sistēma, kas radusies saplūstot astronomijas, astroloģijas, ģeoloģijas, fizikas, matemātikas, filozofijas un intuīcijas elementiem un eksperimentējot ar iegūtajām zināšanām.
Fenšui ir apkārtējās vides, vietas, cilvēka, telpas un laika studijas. Tā ir mācība par to, kā šo faktoru "enerģijas" (Ci) savstarpēji mijiedarbojas, kā arī par šo enerģiju saplūstošā spēka izprašanu un praktisku pielietošanu, lai uzlabotu cilvēku dzīves kvalitāti.


Pieteikums

Nav komentāru: