Balss terapija
Par ko ir balss terapija?

Tā ir par Tevi! Par Tavu stāju dzīvē, Tavu emocionalitāti un Tavu seksualitāti.

Un tā pilnīgi noteikti NAV par muzikalitāti! Tas nav par dziedāšanu, bet gan par Tavas īstās balss atrašanu un lietošanu!
Turot balsi pareizā vietā - tā skan daudz samtaināk, seksīgāk utt. Cilvēki pie tās pievelkas kā pie magnēta.
Vai Tu zini, kā skan Tava īstā balss? Tā, kura ļauj pārējiem saskatīt un saklausīt tavu īsto ES? Tā, kura padara Tavu viedokli sadzirdamu pat neuzmanīgākajiem klausītājiem?

Tikai izmantojot visu savas balss potenciālu Tu spēsi runāt kā pieaugušais, kuru tā arī uztvers apkārtējie:
  • beidzot Tevi pamanīs un Tavus priekšlikumus sadzirdēs priekšnieks!
  • Tevi labāk uztvers auditorija, ja paredzēta uzstāšanās!
  • svarīgās biznesa pārrunas noritēs veiksmīgāk, jo potenciālie sadarbības partneri un klienti Tavus piedāvājumus izvērtēs nopietnāk!

Tas nav nekāds pārdabisks brīnums, tā ir Tevis paša brīvi plūstošā balss, kas padara Tevi pašpārliecinātāku un drošu par savām spējām, un tieši tas palīdzēs Tev gūt panākumus jebkurā dzīves situācijā!

Mums visiem piedzimstot, balss ir pirmais, ko izmantojam, lai darītu pasaulei zināmas savas vēlmes un vajadzības. Maziem bērniem elpošana ir automātiski pareiza - caur vēderu - aktīvi strādājot diafragmai, gaiss plaušās tiek ievilkts vairāk un asinīs iekļūst vairāk skābekļa. Raudāšana, bļaušana, kliegšana notiek dabiski ļaujot gaisam izplūst no ķermeņa - ar pilnu krūti. Bet laika gaitā šī dabiskā un tik pašsaprotamā spēja tiek zaudēta. 
Mums jāiemācās no jauna sadzirdēt sevi un ļaut sevi sadzirdēt citiem.

Ik vienam ir iespēja izmantot savu dabas doto potenciālu pilnībā!
Šajā lekcijā uzzināsi, kā veidojas balss, kāda ir tās nozīme, cik svarīga ir pareiza elpošana.
Zinību teorētiskajā daļā uzzināsi:
1. Cilvēka balss veidošanās fizioloģija
2. Balss funkcijas – komunikācija, ekspresija, mimēze, maģiskā funkcija
3. Pareizas un efektīvas elpošanas priekšnoteikumi
4. Dziedāšana un runāšana – līdzīgais un atšķirīgais
5. Nepareizas stājas un stresa ietekme uz elpošanu un balsi
6. Dzirde un tās nozīme balss veidošanā
7. Labās prakses – muskuļu nostiprināšana, meditācija, atbrīvošanās no emocionālajiem blokiem, dziedinošās skaņas

Zinību praktiskajā daļā būs ne tikai vokālie vingrinājumi skaņas veidošanai un apzinātai virzīšanai, bet arī vingrinājumi, kas palīdzēs apgūt elpošanu ar vēderu, diafragmas trenēšanu un paņēmienus, kā ar elpošanu sevi ne tikai nomierināt, bet arī tonizēt un uzmundrināt un turpināt strādāt mājās!

Jūties labi, elpo dziļi, topi sadzirdēts!

Līdzi jāņem labs garastāvoklis un vēlme strādāt! :) 

Kad: Trešdien,  11. Nov 2015  plkst.18:15
Kur: Merķeļa ielā 11
Nākamā reize: 2016. gada pavasarī
Uz tikšanos!

Cena par gandrīz 3 stundu informācijas pārbagātu un  praktisku nodarbību 24 eiro*
Nodarbības cenā iekļauti izdales materiāli, tēja, uzkoda un laba atmosfēra!
* veicot priekšapmaksu
Uz balss terapiju

Zinātāja Jolanta Rubine

JutiesLabi.lv
Jolantas divas lielākās aizraušanās - dziedāšana un sports – ir iedvesmojušas pievērsties cilvēka balss iespēju attīstīšanai.
Jolantas pamatizglītība ir ķīmija un pedagoģija. Pēc astoņiem skolā nostrādātiem gadiem viņa saprata, ka savā dzīvē vēlas izmaiņas, paliekot pie tā, kas viņai tik ļoti patīk – dalīties ar citiem savās zināšanās. Jolantu vienmēr ir interesējis, kā darbojas cilvēka prāts, tāpēc viņa ir mācījusies socioniku, apmeklējusi kursus, seminārus un grupu terapijas. 
Pievēršoties garīgajai praksei un meditācijai viņa sapratu, cik būtiska ir pareizas, dziļas elpošanas loma ne tikai dziedāšanā, bet arī ikdienā. 
Katra uzstāšanās koncertā vai lekcijā Jolantai ir interesants process, kurā viņa intuitīvi sapludina iegūtās zināšanas un savā praksē pārbaudītās lietas.
Jolanta uzskata, ka pozitīva attieksme pret dzīvi un līdzcilvēkiem ir katra paša izvēles rezultāts un pieredzes apmaiņa ir labākais sevis bagātināšanas veids. 

Zinātājs Pēteris Draguns

JutiesLabi.lv
Parasti Pēteri piesaka kā dzejnieku. Tomēr dziedāt viņš sāka pirms vēl bija iemācījies runāt. Iespējams, tieši tādēļ darbu ar balsi Pēteris vērtē nedaudz augstāk par profesionālo jomu – rakstniecību. Acīmredzot, kaut kur viņa dziļākajā uztverē vārds ir tas, kas skan, nevis ir uzrakstīts. Māka lietot balsi ir ļoti būtisks resurss ne tikai tiem, kas ikdienā daudz komunicē, uzstājas lielākas vai mazākas auditorijas priekšā. Ar balsi mēs arī paužam vēlmes, izsakām nolūkus. Tieši balss ir tā, kura, tēlaini runājot, pasaulei liek noticēt, pirms sadoties rokās, īstenojot kādu vēlēšanos. Balss ir viens no tiem instrumentiem, kas liek mainīties pasaulei, mainīties pašam, dziedināties, sajust sevi.
Pēteris ir arī viens no tā dēvētās spoguļošanās metodes līdzautoriem. No savas pietiekami bagātās terapeita pieredzes Pēteris var apgalvot, ka balss nodarbības ir ļoti spēcīgs un nozīmīgs palīgs jebkurā transformējošā procesā, vai tā būtu psihoterapija, kāda garīgā prakse vai joga. Balss treniņi, kas sevī ietver arī fiziskus vingrojumus un elpošanas tehnikas, ļauj bagātināt tembrālo repertuāru, atbrīvot balsi no emocionāliem aizsprostiem, ļauj kļūt līdzsvarotākiem, pārliecinātākiem par sevi, veidojot attiecības ar pasauli. 


Uz balss terapiju

Nav komentāru: