Biežāk uzdotie jautājumi par Fenšui


JutiesLabi.lv

Vai katrā mājā ir atrodams bagātības stūris?

Jā. Katrā mājā ir vieta, kuru atbilstoši iekārtojot, var veicināt mājas iedzīvotāju pārticību un bagātību. Tā ir vieta, kur mīt par bagātību atbildīgā zvaigzne. Lai to noteiktu, jāveic precīzi mērījumi. Fenšui princips: “Kalns atbild par veselību un ūdens par bagātību” attiecas uz “kalna zvaigzni” un “ūdens zvaigzni” tā saucamajā “lidojošo zvaigžņu metodē”. Septītajā periodā (1984-2003) dominējošā zvaigzne bija 7. Vieta mājā, kur mīt perioda dominējošā zvaigzne, ir bagātības „stūris”. Tur, kur atrodas nākamā perioda dominējošā zvaigzne, ir otrs bagātības „stūris”. Patiesībā, tātad ir divi bagātības „stūri”, ne tikai viens!

Vai ir vienkāršs veids, kā atrast bagātības stūri savā mājā?

Nē, nav tāda “vienkārša veida”, kā noteikt bagātības stūri. Neļauj sevi apmuļķot ar teicienu, ka viss vienkāršais ir labs. Vienkāršie veidi var būt bīstami.

Vai fenšui ir saistīts ar reliģiju?

Nē, fenšui nav saistīts ar reliģiju. Daži fenšui “skolotāji” apgalvo, ka mācījušies pie budistu mūka. Tas nav ticams. Budistiem ir aizliegts praktizēt fenšui un visa veida prognozēšanas tehnikas. Fenšui ir nekonvencionāla zinātne, kurai ir teorētiski rezultāti ar neapstiprinātiem statistikas datiem. Fenšui praktiķu uzdevums nākotnē ir sapludināt fenšui ar konvenciālo zinātni. Apgalvojums, ka fenšui piemīt kāds pārpasaulīgs aspekts, ir maldinošs mārketings.

Vai fenšui var praktizēt, neizmantojot Luo Pan (speciālo kompasu)?

Jā un nē. Drīkst izmantot Luo Pan, bet precīza kompasa izmantošana kalpo tam pašam mērķim. Nevar praktizēt fenšui bez palīglīdzekļa, kas nosaka virzienus.

Vai fenšui var iemācīties bez skolotāja?

Kāpēc gan ne? Bet tad tev būs jāizstudē daudz dažādas pasaulē izdotās grāmatas par fenšui un jāizšķiro tās, atdalot vērtīgās no nevērtīgajām. Lai ko tādu paveiktu, vajadzētu gadu desmitus. Labākie fenšui meistari nav mācījušies šo mākslu no grāmatām, bet gan no meistara/skolotāja.

Vai spoguļi ir spēcīgi palīglīdzekļi, lai iznīcinātu sha chi (negatīvo enerģiju)?

Nē. Spogulis var tikai atstarot gaismu, kas krīt uz tā virsmas. Tas neko nevar padarīt tam chi, kas pamanās izbēgt no šīs nelielās virsmas. Teikt, ka spoguļi var absorbēt, koncentrēt vai izkliedēt sha chi ir mēģinājumi vēlamo padarīt par faktisko.

Vai fenšui var atnest bagātību?

Fenšui var radīt harmonisku vidi, kura uzlabo cilvēka veselību, apskaidro prātu un uzlabo uztveres spējas. Tādā veidā cilvēkam ir enerģija un gudrība tikt galā ar daudz dažādām lietām, tai skaitā – saistībā ar naudu. Labs fenšui neko tev nedos, ja pats nebūsi gatavs rīkoties, bet tas var palīdzēt dot grūdienu tiekties pēc veiksmes.

Vai tualetes ir kaitīgas (veselībai, bagātībai, laulībai)?

Senajā Ķīnā tualetes uzskatīja par netīru vietu, kur vairojas mikrobi un tas rada veselības problēmas. Kad kāds ir slims, jātērē daudz naudas un tiek palaistas garām daudzas iespējas nopelnīt. Materiālās problēmas, savukārt, atstāj iespaidu uz savstarpējām attiecībām. Tāpēc tika uzskatīts, ka tualetei būtu jābūt novietotai nošķirtā vietā. Mūsdienu mājās, ja vien minētā telpa tiek uzturēta atbilstošā kārtībā un darbojas skalošanas mehānisms, tā nerada nekādu sliktu iespaidu. Daži no senajiem fenšui principiem ir jāpārskata. Ir bezatbildīgi mācīt, ka ūdens nolaišana tualetē aizskalojot bagātību.

Mani istabas augi novīst un mirst. Vai tā ir slikta fenšui zīme?

Jā. Ja istabas augs novietots vietā, kur ir pietiekami daudz gaismas, mitruma un siltuma, un uz to neiedarbojas kādi kaitīgi starojumi (sha chi), tad nav iemesla, lai tas neaugtu labi. Kas kaitē augiem, kaitē arī cilvēkam. Ir jāatrod iemesls un kaut kas jāmaina, lai māju atveseļotu.

Zivis manā akvārijā nobeidzās. Vai tās ziedojās manis dēļ? Vai manai mājai uzbrūk sha chi (negatīvā enerģija)? Vai turpināt aizvietot beigtās zivis ar jaunām, lai tās varētu atkal ziedoties?

Zivis neziedojās tevis dēļ. Tās mirst, jo tām ir nepiemērota vide. Atrodi iemeslu un veic nepieciešamās izmaiņas. Mēs ierīkojam akvāriju, jo mums nepieciešams ūdens elements, lai piesaistītu bagātības veiksmi. Mēs neizmantojam zivis, lai, tās mirstot, “absorbētu” sha chi (negatīvo enerģiju).

Daži fenšui skolotāji saka, ka gadījumā, ja Luo Pan (speciālā kompasa) adata nerāda noteikti, māja ir apsēsta. Viņam būšot jāizdzen ļaunais gars un māja jāsvētī. Vai tā ir patiesība?

Luo Pan adata ir nestabila, jo elektromagnētiskais lauks mājā nav stabils. Tas varētu būt tādēļ, ka elektrības vados ir mainīgs spriegums, vai arī pastāv kāds cits magnētiskās nestabilitātes avots. Patiesībā, mūsdienās Luo Pan izmantošana mājā nav vairs precīza, sevišķi augstceltnēs. Fenšui praktizētāji, kuri izmanto Luo Pan, lai atrastu enerģijas mājas iekšpusē, tikai muļķo klientus. Luo Pan izmantojams tikai, lai atrastu mājas savērsuma virzienus. Tas jāizmanto ārā, kur to neiespaido elektromagnētiskie viļņi. Ikviens, kurš staigā pa māju ar Luo Pan rokās, izliekas.

Vai var pateikt, kurā virzienā (pulksteņrādītāja vai pretēji pulkstenim) būtu jārotē Tai Ji (Rietumos vairāk pazīstams, kā Iņ/Jan simbols)? Dažās grāmatās rakstīts, ka pulksteņrādītāja virzienā, dažās – pretēji.

Tai Ji ir trīsdimensionāls. Tā ir sfēra/lode, nevis aplis. Ja tas ir pulksteņrādītāja virzienā no vienas puses, tad no otras puses skatoties, tas būs pretēji pulkstenim. Tas ir kā divas zivis, savienotas aste-galva un galva-aste. Visumā/kosmosā mums nav noteikta virziena, nav definēta “augša” un “apakša”. Tāpēc nav nozīmes, vai tas rotē pulksteņrādītāja virzienā vai pretēji, horizontāli vai vertikāli.

Vai mājā ir arī karjeras stūris? Daži saka, ka tā esot mājas ziemeļu daļa, kamēr citi – mājas zona, kas ietver ārdurvis.

Mums jāapskata visa māja kopumā, ne tikai atsevišķas mājas daļas. Ziemeļi neietekmē karjeru, bet ir jāņem vērā citi apsvērumi. Mājas ārdurvīm ir liela nozīme, bet tās neatbild par veiksmi karjerā.

Vai fenšui var izglābt brūkošu laulību vai biznesu no bankrota?

Jā un nē. Ja telpas enerģētika ir nelabvēlīga, bet to iespējams sakārtot, tad sagaidāms pozitīvs rezultāts. Tomēr dažas lietas ir ārpus mūsu iespējām. Tādā gadījumā vienīgais risinājums ir pārcelties uz citu – piemērotāku vietu.

Kas ir Debesu veiksme, Zemes veiksme un Cilvēka veiksme?

Moderni sakot, tas vienkārši ir: laiks, vieta un notikums.
Noteiktā laikā Visumā notiek procesi, kas ietekmē katru cilvēku. Zvaigznes dzimst un mirst. Laikam piemīt spēja ietekmēt cilvēka veiksmi. To sauc par Debesu veiksmi.
Dažādas vietas Visumā pakļautas dažādiem apstākļiem. Iespējas dažādās pasaules vietās ir pavisam atšķirīgas. Ja mēs piemērojam individuālu skatījumu, tad tas, kur cilvēks savas dzīves laikā atrodas, daudz ko nosaka viņa dzīvē. Tā ir Zemes veiksme. Vienkārši sakot, fenšui ietekmē cilvēka labsajūtu.
Tas, ko cilvēks dara, nes noteiktu rezultātu. Dzīves krustcelēs pieņemtie lēmumi nosaka iznākumu. Tā ir Cilvēka veiksme.
Debesu veiksme ir ārpus mūsu kontroles. Ar to vienkārši jādzīvo. Daži cilvēki piedzimst laimīgi. Citiem jāstrādā smagāk, lai tiktu atzīti un atalgoti. Zemes veiksme un Cilvēka veiksme ir tās, ko mēs varam ietekmēt. Ja cilvēks kārtīgi strādā un dara cēlsirdīgus darbus, tad ar fenšui palīdzību panākumi var būt vairāk kā izcili – pat ja Debesu veiksme nav apmierinoša.

Vai ir risinājums jebkurai mājai, kurā valda nelabvēlīgs fenšui?

Vai visas slimības ir izārstējamas?

Vai tradicionālais fenšui ir lietojams arī mūsdienās?

Jā un nē. Fenšui principi ir labi un lietojami, bet atsevišķas detaļas tomēr jāpielāgo. Mūsdienu pilsētu plānošana un māju dizains ļoti atšķiras no tā, kāds tas bija senos laikos. Bet tas ir fakts, ka skaistums ir patiess, un patiess skaistums ir universāla un visos laikos piemērojama patiesība.

Zinu, ka visam, kas ir miris, piemīt negatīva chi (enerģija). Kāda ir sauso ziedu un mākslīgo ziedu ietekme?

Ne viss, kas ir miris, nozīmē sliktu chi. Ja jūsu māja vai mēbeles izgatavotas no koka, tad jūsu mājā ir pārāk daudz mirušu priekšmetu. Vai viņi rada sliktu chi? Protams, ka nē! Tad kāpēc uztraukties par kaltētiem ziediem? Ja tie ir skaisti, nav nozīmes, vai tie ir kaltēti vai mākslīgi ziedi. Viss, kas ir skaists, ir arī sheng chi (pozitīvās enerģijas) avots. Dzīvajiem ziediem gan piemīt vēl kāda īpašība – dzīvība, tādēļ tie ir vairāk piemēroti. Sausie ziedi stihijas ietekmē vāji. Tāpēc tie drīzāk tiek uztverti neitrāli attiecībā uz fenšui. 
Fenšui nodarbība


Avots: http://www.astro-fengshui.com/fengshui/faq.html
http://www.astro-fengshui.com/fengshui/faq2.html

1 komentārs:

Unknown teica...

Laba diena,

Jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai sāktu lielu uzņēmumu. Tas ir aizdevumu kompānijas reitings. Nodrošināsim aizdevumu ar likmi 2%. Aizņēmējs būs kreditora izslēgšanas aizdevums. Nodrošināsim aizdevumu no 50 000 ASV dolāriem, 1 000 000 ASV dolāru. 100 000 000 USD. Aizņēmējam ir atkarīgs no aizdevuma pieteikuma iesniedzēja vajadzībām, maksimāli no 1 līdz 30 gadiem. Ja jums tas ir nepieciešams Aizdevums Sazinieties ar mūsu uzņēmuma aizdevuma līgumu vai e-pastu mums fred_foldvik2013@outlook.com par jebkuru aizdevumu, kas jums nepieciešams.

Aizņēmēju informācija

Tavs vārds ...
Tava valsts.....
Jūsu adrese .....
Jūsu profesija ...
Sociālais statuss .......
Pašreizējā situācija darba vietā
.................................. ...
Tālruņa numuri / mobilā telefona / telefona birojs
.................................. ...
Mēneša ienākumi .....
Aizdevuma termiņš
Kredīta summa
Kā Jūs uzzinājāt par mums?
Vai jūs jau esat pieteicies?
Vai tu runā angliski?
.................................. .......
Mēs piedāvājam aizdevumu, lai atmaksātu parādu, personīgo, biznesa un rēķinu aizdevumu arī,

Sveicieni.

Freds kungs