Ziemassvētku meistarklases

14. decembris Eglītei visskaistāko!
15. decembris Dāvanu vai tējas maisiņu apgleznošanas darbnīca
16. decembris Ziemassvētku kartiņu meistarklase.
17. decembris Dekupēšanas meistardarbnīca.
Eglītei visskaistāko!

Bildei ir ilustratīva nozīme
Kļūsti par rotaslietu dizaineri un pagatavo rotas ne tikai sev, bet arī eglītei!
Vai varēji maz iedomāties, ka arī eglītes rotāšanai var pagatavot rotājumus no pērlītēm, tāpat kā auskarus? Ziemassvētki jau tikpat kā klāt un pēdējais mirklis apgūt jaunas prasmes un sagatavot eglītes rotājumus un dāvanas draudzenēm!
Tu uzzināsi:
  • kā taisa un izgatavo rotaslietas
  • kā labot un atjaunot vecas vai apnikušas rotas
  • kur un kā izdevīgāk iegādāties izejmateriālus.
Viss, ko pagatavosi nodarbībā, paliks Tev – vai tā būs rota eglītei, Tavai rokai, austiņai vai kaklam. Un arī Tavas draudzenes būs priecīgas, ka esi apmeklējusi šo nodarbību ;)
Aizraujoši brīnišķīgas un sievišķīgas divas stundas, kurās gūt iedvesmu sarunās un darbos. Turpini pēc tam mājās un ļauj vaļu savu iztēlei – iespējas ir bezgalīgas!
Nodarbību vadīs Ella Pella (Ella Ruicēna). Lai atrastu materiālus un pagatavotu pieskaņotus aksesuārus pat ejot uz kāzām, Ellai vajag tikai dažas minūtes un mazas knaiblītes! Tur, rokassomiņā, tās parasti arī dzīvo kopā ar citiem ikdienā noderīgiem niekiem- stieplītēm, pērlītēm, karsto līmi, šķērītēm, īlenu, nagulakām, diedziņiem... Dažus gadus atpakaļ Ella iesāka vadīt darbnīcas, kurās no izlietotiem materiāliem gatavoja brošas, kā arī atstarotāju darbnīcas velo draugiem un ne tikai! Tad Ella uzsāka sadarbību ar ģimenes portālu mammamuntetiem.lv, vadot Princešu studijas viņu organizētajā Bērnu universitātē. Tāpat Ella organizē un vada darbnīcas sadarbībā ar lielveikaliem, organizācijām, uzņēmumiem arī festivālos, svētkos, nometnēs, kāzās un dažādos labdarības projektos!
Lielāko prieku un pozitīvās enerģijas pieplūdumu Ellai sagādā izdomāt interesantu nodarbību un novadīt tā, ka ideja darba gaitā tiek vēl uzlabota un radošās iemaņas tiek pārnestas mājās un liktas lietā!
Kad: 14. decembris plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11
Cik: divu stundu gara, sievišķīgas iedvesmas piesātināta nodarbība, pēc kuras visu pagatavoto varēsi ņemt līdzi un nekad vairs nepirkt rotaslietas veikalā, Tev izmaksās 33 EUR

 http://ej.uz/ZSv15P


Dāvanu vai tējas maisiņu apgleznošanas darbnīca


Maisiņi, maisiņi, maisiņi! Tie ir tik ļoti nepieciešami ikdienā, un kāpēc tam ir jābūt saburzītam plastmasas maisiņam, vai atkal pirkt dāvanu maisiņu, kuru apdāvinātais atkal izmetīs ārā? Labāk pagatavo personīgu maisiņu un dāvini dāvanas tādā.
Par maisiņiem ir vairāki varianti:
  1. Mēs Tev varam sašūt maisiņus ar caurajām vīlēm un par 2 EUR Tu to varēsi iegādāties – tikai pabrīdini mūs laicīgi!
  2. Nāc ar savu gatavo lina vai kokvilnas maisiņu,
  3. Bet vari apgleznot arī vienkārši lina audumu un pēc pasniedzējas ieteikumiem pats mājās sašūt maisiņu.
Nodarbību vadīs trīs bērnu māmiņa, diplomēta mājturības skolotāja, radošo darbnīcu, bērnu nometņu, pasākumu organizētāja un vadītāja. Sintija Rungule. Par Sintiju vairāk lasi augstāk pie Telpu un eglīšu dekoru darbnīcas.
Kad: 15. decembris plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11
Cik: divu stundu gara, izaicinājumu pilna nodarbība, pēc kuras visu pagatavoto varēsi ņemt līdzi un izgatavot jaunus darbiņus mājās, Tev izmaksās 21 EURhttp://ej.uz/ZSv15P

3D kartiņu meistarklase "Radi brīnumu"

Bildei ir ilustratīva nozīmeKad tik pierasta un ikdienišķa ir elektroniskā komunikācija – epastos, īsziņās un sociālos tīklos, tad par sevišķu pārsteigumu var kļūt ar roku rakstīta, īsta, aptaustāma apsveikumu kartiņa. Vēl sirsnīgāk, ja to izgatavo pats sūtītājs, tāpēc ķersimies klāt un sagādāsim saviem īpašajiem cilvēkiem pārsteigumu!

Šajā praktiskajā nodarbībā Natella Vorobjova, brīnumainu darbu radītāja, palīdzēs Tev personīgi izveidot trīsdimensiju Ziemassvētku apsveikumu kartiņu.

Visi izejmateriāli iekļauti nodarbības cenā un sevis radīto kartiņu ņemsi līdzi, un arī mājās varēsi turpināt gatavot tādas pašas.


Kad: 16. decembris plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11
Cik: trīs stundu gara, praktiska nodarbība, kuras rezultātā paņemsi līdzi savu trīsdimensiju apsveikuma kartiņu Tev izmaksās 24 EUR. http://ej.uz/ZSv15P


Dekupēšanas darbnīca "Otrā elpa pierastajam"


Dekupāža ir dekoratīva virsmu apdares tehnika. Dekupāžas tehnikā var dekorēt dažādus priekšmetus, iegūstot brīnišķīgus rezultātus. Uz darbnīcu Tu vari nākt ar savu priekšmetu, kuru vēlies rotāt (vēlams, koka, kartona, keramikas, metāla, piemēram, kastes vai kārbas, vienkrāsainas gaišas (bēšas, baltas) krūzes, kartona vai koka krūžu paliktņi, pudeles (stikla, keramiskas (melnais balzams), burkas (svečturiem), drēbju pakaramie, dekoratīvi dēlīši, kartona pulksteņu sagataves, paplātes, foto rāmīši, trauki, puķu podi, putuplasta bumbas un konusi utt.
Ja tomēr pašai nav ko dekupēt – dod ziņu, mēģināsim Tev ko jauku sagādāt! 

Idejas smelties un iegādāties materiālus un sagataves iespējams:
Depo, Hobbyset (Dzirnavu ielā 100), Grāmatnīca Globuss (Vaļņu ielā 26), Pērļotava (Brīvības ielā 155).

Nodarbību vadīs trīs bērnu māmiņa, diplomēta mājturības skolotāja, radošo darbnīcu, bērnu nometņu, pasākumu organizētāja un vadītāja. Sintija Rungule. Par Sintiju vairāk lasi augstāk pie Telpu un eglīšu dekoru darbnīcas.
Kad: 17. decembris plkst. 18:15
Kur: Merķeļa iela 11 

Cik: divu stundu gara, izaicinājumu pilna nodarbība, pēc kuras visu pagatavoto varēsi ņemt līdzi un izgatavot jaunus darbiņus mājās, Tev izmaksās 21 EUR.

http://ej.uz/ZSv15P


Nav komentāru: