Dāvanu idejas, ar kurām nekad nenošausi garām


Kad visiem viss pieejams, grūti izdomāt, kas gan vēl cilvēkam trūkst un ar ko viņu pārsteigt Ziemassvētkos - gada galvenajā dāvanu dāvināšanas un saņemšanas laikā. Un ja vēl laicīgi nav ne izdomātas, ne iegādātas dāvanas, tad pirmssvētku iepirkšanās var pārvērsties par īstām mokām pārpildītos lielveikalos.
Lai no tā visa izvairītos, ir vērts atcerēties, ka ne jau dāvanas vērtībai naudas izteiksmē ir nozīme, vai tās īpašai oriģinalitātei, bet gan tam, vai tā dāvināta no sirds. Un tā kā priekšmeti un mantas ilglaicīgu laimi nenes, tad esam apkopojuši 3 dāvanu veidus, kuri noteikti nesīs vairāk prieka ne tikai dāvanas saņemšanas brīdī, bet arī vēlāk! 

Uzdāvini piedzīvojumu


Teātra biļetes, pavārmākslas nodarbības, spa apmeklējums, izbrauciens zirgu vilktās kamanās, fotosesija pie profesionāla fotogrāfa vai paša dāvinātāja izpildīts pasākums, piemēram, 3 mājās gatavoti ēdieni romantiskā gaisotnē. Piedzīvojums ir ļoti spēcīgs laimes sajūtas vairotājs, jo mēs esam priecīgi notikumu gaidot, izbaudām to paša pasākuma laikā un vēlāk labprāt gremdējamies atmiņās par to. Šī patiešām ir dāvana no sērijas “3 zaķi ar vienu šāvienu”! 

Uzdāvini iespēju apgūt jaunas zināšanas vai prasmes


Visvērtīgākā dāvana otram ir dot iespēju pašizaugsmei. Tā varētu būt grāmata, kāds “dari pats” radošais komplekts vai pat interesantu nodarbību apmeklējums. Ja tiešām vēlies kādu palutināt, uzdāvini treniņu programmas apmeklējumu, lai dāvanas saņēmējs varētu mērķtiecīgi turpināt iet uz saviem sapņiem jaunajā gadā! Cilvēks nekad nepārtrauc attīstīties un apgūt jaunas lietas, tāpēc mācību process, kas vainagojas panākumiem rada tik lielu prieku. 

Uzdāvini īpaši personisku dāvanu


Nav nekā sirsnīgāka, kā saņemt tieši tev gatavotu dāvanu. Vai tā būtu krūzīte ar tavu vārdu, ar taviem iniciāļiem iegravēta piezīmju grāmata, vai krekls ar joku, ko saprot tikai savējie, vai aizkustinoša rotas lieta ar personisku vēstījumu. Šādas dāvanas pierāda dāvinātāja īpašās rūpes un jūtas – jo dāvanā ielikts ne tikai laiks, bet arī izdoma. Turklāt katru reizi paskatoties uz šādu dāvanu, neviļus gribēsies pasmaidīt un priecāties par attiecībām, kas valda jūsu starpā! 

Nāc uz mūsu pirmssvētku meistardarbnīcām, lai sagatavotu saviem mīļajiem īpašas dāvanas! 

Lasi arī 
http://www.jutieslabi.lv/2016/10/ZdarbnicaMaziem.html

http://www.jutieslabi.lv/2016/10/eglitei-visskaistako-rotu.html

http://www.jutieslabi.lv/2016/10/ZSvetkudarbn.html
 
Nav komentāru: