Dabiskās redzes atjaunošanas treniņšMēs gandrīz visi piedzimstam ar normālu, labu redzi, bet dzīves laikā nemanot apgūstam nepareizus skatīšanās paradumus. Dažādu emocionālu pārdzīvojumu un uzkrātā fiziskā sasprindzinājuma rezultātā redze pavājinās, un mēs uzskatām to par pašsaprotamu. Bet tā tam nav jābūt!  
Ja rūpējies par ķermeni, muskuļiem, garu, nodarbojies ar sportu, veselīgi ēd, meditē, tad kāpēc esi piemirsis īpaši parūpēties arī par savām acīm?
Ik pa laikam uzlikt pa kādai gurķa šķēlei, tējas kompresei, lai labāk izskatītos, iepilināt mākslīgo asaru, lai acis negrauž ilgi strādājot pie datora – tās nav rūpes par acīm, bet gan tikai par Tavu komfortu. Ja ar laiku redze tik un tā pasliktinās, iegādājies spēcīgākas brilles vai lēcas – tātad Tavām acīm pietrūkst kas ļoti būtisks. Kas tas ir?

Patiesas rūpes par acīm nozīmē to atpūtināšanu, muskuļu sasprindzinājuma noņemšanu, barošanu, pareizu skatīšanos, pastāvīgu kustīgumu, relaksāciju un meditācijas. Jāstrādā arī ar savu prātu, kas nemaz uzreiz nevēlas pieņemt jaunus skatīšanās ieradumus un apzināšanos, ka redzi skaidri.
Redzi var atjaunot dabiskā ceļā – bez zālēm, bez operācijām jebkurā vecumā!
Šī ir metode, kura pārbaudīta jau simts gadus, tās pamatlicējs ir Ņujorkas oftalmologs Viljams Beitss. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē ir ievērojami uzlabojuši savu redzi, lielākā daļa pat pavisam tikuši vaļā no brillēm. Zināmi arī neticami redzes atjaunošanas gadījumi, kad cilvēki izārstējuši pat kataraktu un glaukomu.

Šis ceļš ir tiem, kuri patiesi vēlas atgūt redzi un tic, ka to iespējams paveikt dabiskā veidā, no sirds pie tā strādājot! Nepietiek izlasīt grāmatas un aiziet uz vienu nodarbību – jāapņemas cītīgi strādāt arī pēc tam katru dienu brīdi veltot savām acīm. Tiem, kas saka, ka nav laika, V.Beitss atbild:
Tev ir tieši tikpat daudz laika izmantot savas acis pareizi, cik daudz tev ir laika izmantot tās nepareizi.
Ko darīsim nodarbībā:
  • veiksim atslābināšanās vingrinājumus
  • apgūsim acu trenēšanas paņēmienus ar dažādiem palīglīdzekļiem
  • uzzināsim par pareizu stāju, kustēšanas un skatīšanās paradumiem, kas ietekmē redzi.
Un pats galvenais: jādzīvo ar prieku, viss jādara ar prieku un paļaušanos, lai notiktu pozitīvas pārmaiņas, jo redzei jārodas acīs tikpat viegli (bez piepūles), kā smaržai nāsīs, mūzikai ausīs, vai taustei, pirkstgaliem skarot samtu. /M.Korbeta/

Pat, ja tev vēl pagaidām nav redzes problēmu, ir vērts uzzināt, kāpēc redze mēdz pasliktināties, kā arī apgūt pareizus skatīšanās paradumus, lai līdz šīm problēmām nemaz nenonāktu. Īpaši svarīgi būtu pievērst uzmanību saviem bērniem un mazbērniem, kas nereti sabojā redzi tieši pirmajos skolas gados. Redzes pasliktināšanās nav ne iedzimta, ne neizbēgama – ir tikai jāzina, kā savas acis pareizi lietot un kā tās regulāri atpūtināt.

Jūties labi, notici pārmaiņām, skaties pasaulē ar prieku!

http://www.jutieslabi.lv/2015/04/vebinars.html  
Kam domāta nodarbība: visiem, kam rūp sava redze
Cik reizes: Tās ir 6 tikšanās reizes, katras nodarbības ilgums ir 2 stunda. 


http://www.jutieslabi.lv/2015/04/vebinars.html

Tiešraides vebināru IERAKSTS - visa cikla cena (aptuveni 12 stundas un izdales materiāli) - 54 EUR. Veic apmaksu un vari skatīties jebkurā sev ērtā laikā un vietā (uz datora, planšetē, telefonā). 
 

Dabiskās redzes atjaunošana. Ieskats nodarbībā from Jūties labi! on Vimeo.


Klātienes nodarbības:

Kur: Tallinas ielā 94
Pirmā nodarbība: šobrīd nav ieplānota
Piesakies laicīgi, jo vietu skaits klātienē ir ierobežots - tikai 12 zinātkārie!

 

Apmaksas iespējas:

Par klātienes nodarbībām
Veicot apmaksu par katru nodarbību 20 EUR*.
Veicot apmaksu uzreiz par visām nodarbībām - 110 EUR (18,33 EUR viena nodarbība)
Ir iespējams atnākt uz pirmo nodarbību veicot samaksu tikai par to 20 EUR* apmērā un pārliecinoties, ka tieši tas ir tas, kas vajadzīgs Tev un tad veikt samaksu par pārējām nodarbībām 90 EUR*)

Iegādāties Palmingu meditāciju*veicot priekšapmaksu
 

Par vebināra formātu
Nodarbību cikla cena 90 EUR.
Ir iespējams veikt apmaksu par pirmo nodarbību 15 EUR apmērā un pārliecinoties, ka tieši tas ir tas, kas vajadzīgs Tev un tad veikt samaksu par pārējām nodarbībām 75 EUR).

Nodarbības tiešraides ieraksta cena 15 EUR/nodarbība. 

Ja vēlies kā savādāk piedalīties vai apmaksāt - dod ziņu, sarunāsim! :) 


 Pieteikums Bušas nodarbībai

Zinātāja Vija Buša

Ilgus gadus darbojusies dabas aizsardzības un mežkopības jomā, bet sajutusi vēlmi kaut ko radikāli dzīvē mainīt un dalīties savā pieredzē dabiskas redzes atjaunošanā, kļuvusi par dabiskas redzes skolotāju. Kā stāsta pati:
"Kad biju maza meitene, mana māsa – priekšzīmīga skolniece un čakla lasītāja – sāka lietot brilles. Es biju kustīgs bērns un nevarēju iedomāties, kā ar brillēm vispār iespējams sadzīvot – tās nospiež degunu, var nokrist, rāpjoties kokos, ziemā, ieejot telpā, nosvīst, bet pāri visam – kā tas izskatās! Manā bērnībā briļļainīšus apsmēja, jo brilles jau netika izgatavotas īpaši skaistas. To es negribēju piedzīvot, tāpēc ļoti noteikti iegalvoju sev – man brilles nekad nebūs! Tolaik, protams, neko nezināju par apgalvojumu spēku, bet intuitīvi biju to ieprogrammējusi sev uz mūžu. Brilles nelietoju joprojām, jo esmu spējusi ik pa laikam redzi atjaunot, kad tā „sašūpojusies”".
Vija ieguvusi Denveras (ASV) Grega Marša Labākas redzes centra Dabiskas redzes skolotāja sertifikātu. Daudz lasījusi, iepazinusies ar neskaitāmiem gadījumiem, kad šī metode palīdzējusi cilvēkiem atjaunot redzi, nekad pati nav lietojusi brilles un vēlas, lai arī pie mums Latvijā cilvēkiem būtu iespēja apgūt dabisko redzes atjaunošanu, jo citur pasaulē tas vairs nav nekas jauns un tur ir daudz dabiskās redzes skolotāju.

 Pieteikums Bušas nodarbībai

4 komentāri:

Anonīms teica...

Kur!?

Ilze teica...

Merķeļa ielā 11

Anonīms teica...

Labrīt!
Vai pati jau arī esat kādam palīdzējusi atgūt redzi?No raksta sapratu,ka esat daudz lasījusi par to,ka citi atgūst redzi.Vai es ko nesapratu?

Ilze teica...

To arī pasniedzēja stāsta nodarbībā, kā viņai mamma atguva redzi pilnībā.