Tava vasaras diena!
Vispirms jāmīl sevi, lai varētu mīlēt citus. Jāiepazīst sevi, reizi pa reizei jāpalutina sevi, lai spētu ar prieku un no sirds rūpēties un lutināt citus! 
Arī Buda esot teicis:
Tavu mīlestību un rūpes, tikpat lielā mērā kā citi, esi pelnījusi arī 


Tu pati.
Kas īsti ir sevis lutināšana? Tās ir rūpes par sevi, tā nav bēgšana no ikdienas vai apstākļiem, bet gan atgriešanās pie sevis. 

Katram no mums gan jau reiz ir gadījies sakrāt aizvainojumu un noguruma iespaidā sakliegt uz saviem mīļajiem, skaļi aizcērtot durvis, ieslēdzoties vienatnē kādā istabā vai vēl trakāk – mesties izbraucienā ar mašīnu, lai izvēdinātu galvu. Tas ir brīdis, kad indīgās emocijas, kuras viskaitīgāk iedarbojas tieši uz cilvēku pašu, kurš tās sevī nesā un apspiež, ir sakrājušās tik daudz, ka kļūst bīstamas arī apkārtējiem.
Rūpes par sevi, sevis lutināšana ir absolūti nepieciešama, veselīga lieta, kas tev ļauj uz brīdi atvilkt elpu, pabūt ar sevi, atminēties, kas tevi iedvesmo un dod enerģiju, lai tu spētu turpināt no sirds rūpēties par saviem vismīļākajiem cilvēkiem. 

Der atcerēties, ka pienākumi, plāni un uzdevumi nekad nebeigsies, laika vienmēr būs par maz, bet atrast brīdi sev – tas ir izvēles jautājums, lēmums, ko katram apzināti jāpieņem pašam. 
Iemācies lutināt sevi, lai lutinātu citus! :) 
Šodien es Tev piedāvāju sevi palutināt šajā vasarā veltot vienu dienu tikai sev - sev mīļajai! Izvēlies no tēmām, kuras Tev ir tuvākas un mēs parūpēsimies, lai šī diena Tev būtu īpaši izdevusies!
Spied uz bildes, lai uzzinātu vairāk par nodarbību.


Mandalas


 Dabiskā redzes atjaunošana

Čaklo pirkstiņu meistarklase
Sejas kopšana


Matu kopšanai

Atrodi sevi


Tiekamies jau šovasar! 
Ilze
studijas vadītāja


 

Nav komentāru: