Atrodi seviKā dzīvot tālāk? 

Ko es patiesībā vēlos? 

Kā tas ir – pa īstam sevi mīlēt? 

Kā piekļūt un savienoties ar sava iekšējā Dvēseles stāvokļa Būtību?  

Kā apjaust un izpaust savu iekšējo radošo potenciālu materiālajā pasaulē?

Šādi un līdzīgi jautājumi  nedod miera ikvienam, kas sācis ceļu atpakaļ pie sevis;  ikvienam, kas vairs nespēj mierīgi eksistēt nogrieznī „Darbs-Mājas”.


Kur lai atrod atbildes?
Gudrinieki teiks: „Visas atbildes dzīvo mūsos pašos”. Un viņiem ir taisnība. Jautājums –  kā tikt klāt šīm svarīgajām atbildēm, apejot Prāta viltīgi saveidotās konstrukcijas, kas atpazīstamas aizbildinājumu, kompleksu un baiļu veidā.

Šodien radīsim šīs atbildes rast divos dažādos veidos. Sākumā caur biodeju un pēc tam vēl tuvāk sev – caur mālu.

Biodeja
jeb (Biodanza tulk: BIO - dzīve, DANZA - deja) nozīmē "izdejot dzīvi", tās mērķis ir uzlabot cilvēku dzīves caur atgriešanos pie savas patiesās būtības, radīt iekšējā pozitīvā emocionālā līdzsvara izjūtu.

Biodejas metode izmanto unikālu intensīvu, dzīvesprieka pieredzes radīšanu - īpašas transa un regresijas formas caur kustībām un mūziku, kas kopumā veicina katram indivīdam piemītošo cilvēciskā potenciāla atmodināšanu.

Biodeja ir unikāla personības attīstības, fiziskās un psihiskās veselības pilnveidošanas metode.

Biodeja ir efektīvs veids, lai dotu  ķermeņa nervu sistēmai iespēju nonākt līdzsvarā. 
Nodarbības sākumā mēs aktivizējam nervu sistēmu pozitīvā veidā – ar prieku,uzmundrināšanu un pozitīvu kontaktu ar citiem cilvēkiem. 
Pēc tam relaksējot nervu sistēmu – nodarbības relaksējošā un plustošā daļā. Nervu sistēma iegūst iespēju izmainīt un radīt jaunu līdzsvaru – tādu, kas pamatojas labsajūtā un rada hronisku laimes stāvokli. Mēs izmantojam kustību, mūziku un kontaktu ar citiem cilvēkiem, lai panāktu šīs izmaiņas. Nekādu zāļu vai mikstūru.

Biodejas mērķis ir sasniegt augstu dzīves kvalitāti. Tā veicina cilvēka integrāciju visos līmeņos – prāts, jūtas un reakcijas. Biodeja māca būt šajā mirklī gan domās, gan jūtās, gan darbībā. 
Lasi vairāk: biodeja.lv 

Biodejas nodarbību vadīs pasniedzēja Anete Raykova (maģistratūras studente psiholoģijā, Pozitīvās psihoterapijas (Vācija) kvalifikācija)


Transformācija caur mālu.
Ilona Tev palīdzēs rast atbildēs caur mālu. Īpašu materiālu, kas pildīts ar tik lielu Mīlestību, ka pacietīs un pieņems jebko. Un beigu beigās jūs abi kopā nonāksiet pie Atbildes - caur sajūtām, atklāsmēm, tēliem un simboliem. Caur ieraudzīšanu, atpazīšanu, emocijām un pārtapšanu.

Dziedinošais māls mīt dziļi zemē, visu zinošā zemapziņa – dziļi mūsos pašos.
Apvienojot šīs lietas ar drosmi satikt  Patiesību,  iespējams priekš sevis noskaidrot visu, ko gribat.

Kā notiks transformācija caur mālu?

Pēc īpašas noskaņošanās darbam, ļausim rokām veidot  dīvainas formas no māla.   
Atpazīsim radītajā darbā tēlus un simbolus, atšifrēsim to nesto vēstījumu. 
Caur materiāla pieskārienu, caur faktūru un konsistenci atmodināsim un atpazīsim sajūtas ķermenī, to sasaisti ar iekšējās pasaules notikumiem un pārdzīvojumiem. Tādējādi varēsim apzināti izmainīt gan attieksmi, gan realitāti. 

Bagātināsim cits cita pieredzi ar personīgajiem atklājumiem par procesu un atklāsmēm. 

Pasniedzēja Ilona Helēna
Ilona par galveno dzīvē uzskata pašpietiekamu personību līdzsvarotās un laimīgās attiecībās. Attiecībās ar sevi pašu, ar citiem, ar dabu un pašu Dzīvi.

Tādēļ Ilona ir izziņas un meklējumu ceļā kopš 1999.gada. Caur studijām praktiskajā psiholoģijā, ekspresīvo mākslu terapijā un psiho-organiskajā analīzē. Vēl tuvāk ķermenim - pirtnieces profesija, vēl tuvāk garam un dvēselei - transpersonālā  konsultēšana un šamaniskās prakses.

Zināšanu un prasmju apvienojums ar personīgās dzīves pieredzi dod iespēju būt par pavadoni un atbalstu pašizziņas un garīgās izaugsmes ceļā arī citiem.


Dienas kārtība:
Rītu sāksim ar tēju un iepazīšanos īpašā veidā. Esi gatava atbildēt pati sev uz jautājumiem.
Turpināsim ar biodeju - Tev būs nepieciešams ērts apģērbs un ērti apavi.
Ieturēsim pusdienu pauzi - paņem līdzi groziņu ar kuru dalīties arī ar citiem. 
Ķersimies pie tranformācijas ar mālu. Te esi gatava nosmērēties, jāģērbjas ērti, jo sēdēsim uz zemes.

Tiekamies 16.augustā

Cikos: 9:00-16:30 
Kur: labos laika apstākļos ārā, 20 minūšu braucienā no centra. Vieta vēl tiks precizēta. Sliktos laika apstākļos Rīgas centrā - Pērses ielā. 
Dalībnieku skaits: 12   
Cik: visas dienas cena ir 49 eur* 
* cena veicot priekšapmaksu. Maksājot uz vietas cena būs augstāka. 
Cenā iekļauta tēja, nelielas uzkodas un visi izejmateriāli. 
Pa vidu būs garāks pusdienlaiks, kad liksim uz galda savus groziņus un kopīgi čalodamas pusdienosim, tāpēc paņem līdzi tik daudz, cik varēsi apēst pati, bet daloties ar citiem.
 


Piesakies


Uz tikšanos!  
Ilze
Studijas vadītāja

 

Nav komentāru: