Apzināta ēšana – pētām 7 slēptos izsalkumus
Padomā, cik daudz reižu draugu ballītēs Tu esi paņēmusi uzkodas, un tad tās neapzināti košļājusi, patiesībā nemaz neapzinoties, ka Tu to dari? 
Vai pasūtījusi desertu, pat ja Tu jau esi bijusi pilnīgi paēdusi, tikai tāpēc, ka tas izskatījās kārdinošs?

Vai ēšana Tev palīdz justies labāk, kad esi bēdīga vai atļauj nedomāt par problēmām uztraukuma brīžos? 


Jā, tas arī IR izsalkums! Tikai, vai ēdiens ir labākais veids, lai to apmierinātu?
Atpazīt atšķirību un pabarot katru izsalkumu ar vislabāko ‘ēdienu’ ir veselīgu, harmonisku un priekpilnu attiecību ar ēdienu un arī izraušanās no diētu gūsta panākumu ķīla. Citādi Tu vienmēr riskēsi krist par upuri biežām neapzinātas ēšanas un pārēšanās situācijām.
Pievienojies nesteidzīgai praktiski-teorētiski-garšīgai sarunai: „Anti-diēta. Apzināta ēšana – pētām 7 slēptos izsalkumus”
Runāsim par apzinātu ēšanu - senu, bet tai pašā laikā inovatīvu un uz faktiem balstītu prāta- ķermeņa vienotības pieeju, kas palīdz risināt ātru, automātisku, neapzinātu, stresa pilnu ēšanu, ļaujot izbaudīt ēdienu, sevi un dzīvi. Apmierināt visus izsalkumus un atbrīvoties no diētu gūsta, apsēstības ar ēdienu un svaru, ēst iemīļotos ēdienus, neskaitot gramus un kalorijas un saglabāt svaru ilgtermiņā bez diētām!
Solām iedvesmojošas sarunas un praktiskus un garšīgus uzdevumus! 
Te būs daži no ieguvumiem:
- Kas ir apzināta ēšana, un kāpēc tā tiek saukta par 21. gadsimta anti-diētu,
- Kas ir septiņi izsalkumi, un kā tie ietekmē Tavus ēšanas paradumus,
- Kā apmierināt katru no šiem izsalkumiem vislabākajā veidā noturīgiem ilgtermiņa panākumiem,
- Kā efektīvi pabarot savu sirdi un prasmīgi lolot sevi spriedzes situācijās,
- Atklāsi, pēc kā Tu esi patiesi izsalkusi, un ko ar to darīt.
Vai esi gatava apgūt jaunu pieeju ēdienam un ēšanai? Piebiedrojies mums….
!!!! Ja esi nogurusi no tradicionālās – “ēst mazāk – kustēties vairāk” jeb diētu pieejas, jo zini, kas tā nestrādā, tad šajā seminārā tev būs iespēja saprast vai apzināta ēšana ir pieeja, kas varētu derēt Tev. 

Kad: 20.oktobrī plkst. 18:15-20:30
Gan klātienē, gan vebinārā. 

Kur: klātienē Tallinas ielā 94, Rīga. 
Vebināra tiešraidē - Tev ērtā vietā.
Tiešraides ierakstu iegadāties nevar.

Dalībnieku skaits klātienē: 14
Cik: nodarbības cena ir  24 eur*.    
Cenā iekļauta tēja,  uzkodas, laba atmosfēra un vērtīgas atziņas.

 * cena veicot priekšapmaksu. Maksājot uz vietas cena ir lielāka.
 
Pieteikums

Semināru vadīs Dr. Inese Millere - ārste, apzinātas ēšanas trenere, stresa vadības konsultante. Inese ir pirmā un pagaidām vienīgā licencētā apzinātās ēšanas trenere un starptautiski sertificētā veselības un labjūtes (wellness) koučs Latvijā.
Viņa ir izveidojusi KaNeapestStresu.com, kur sievietes mācās pārvaldīt stresa un emociju izraisītu ēšanu, veidot veselīgas attiecības ar ēdienu un sevi, izrauties no diētu gūsta un pievienot vairāk viegluma, veiksmes un prieka savai veselībai, savai darba un personīgajai dzīvei izmantojot apzinātas ēšanas pieeju. 
Pieteikums

par zinātāju Inesi  Milleri
Dr. Inese Millere, ir ārste, kas mainīja visu un kļuva par diplomāti, lai vēlreiz mainītu visu kļūstot par apzinātas ēšanas treneri un holistiskā dzīvesveida un stresa menedžmenta konsultanti un kouču aizņemtām sievietēm pēc 40, kuras vēlas pārvaldīt stresu, emocionālo un stresa ēšanu, izveidot veselīgas attiecības ar ēdienu un fiziskajām aktivitātēm un baudīt veselīgu un līdzsvarotu dzīvi. 

Ineses spēka punkti: ir zinātkārs prāts un nenogurdināma vēlme apgūt jaunas zināšanas, ar kurām viņa ar prieku dalās.

Gadi, kuri nodzīvoti multikulturālā vidē (1993.-1999. g. Krievijā; 2002. -2014. g. Itālijā) ir bijusi lieliska iespēja attīstīt sevī toleranci, spēju saskatīt citu un savas ciešanas, un, atkal un atkal pārliecināties, ka vienīgais, kas šajā dzīvē nemainās ir mainīgums, ka no pārmaiņām nevar izvairīties, bet, lai tās veiksmīgi pārvarētu  ir jāattīsta apzinātība, jāstiprina un jāpilnveido personīgā stresa noturība un mentālais un emocionāls elastīgums.  

Inese ir izveidojusi un vada "Kā Neapēst Stresu" - apzinātas ēšanas un emocionālās inteliģences principos un neirozinētnē balstītu 8 nodarbību programmu, kas dalībnieces soli pa solim vada cauri pašatklāsmes procesam, kura laikā viņas no jauna iemācās uzticēties savai instinktīvajai spējai ēst, kad ir izsalkušas; apstāties, kad ir paēdušas, un risināt citus ēšanas vēlmes izraisītājus efektīvākos un piepildošākos veidos (bez ēdiena). 

Ineses interese un apzinātais ceļojums pretī veselīgam dzīvesveidam aizsākās tālajos divdesmitā gadsimta 70.- 80. gados, vācot un ēdot savvaļas nātres, pienenes un gārsu; un lasot sirds ķirurga Nikolaja Amosova un Vladimira Levi grāmatas, par tiem laikiem citādu (bet šobrīd vispārpieņemtu) pieeju dzīvei, veselībai un veselīgam dzīvesveidam.  
Šobrīd savos 50+ gados, Inese atzīst, ka sevis uzturēšana formā kļūst aizvien grūtāka un tai ir jāsāk pievērst aizvien vairāk uzmanības, jo daudzas lietas, kas jaunībā tika piedotas, un kuras tūlīt veselībā un labsajūtā neatspoguļojās, vecumā pēc 50 piedotas netiek. 
Tomēr Ineses labsajūtas 'noslēpuma' bāzes lietas jau desmitiem gadu paliek nemainīgas: uztura izvēlēs censties līdzsvarot to, kas garšo ar to, kas nepieciešams veselībai; ikdienas (jau 30+ gadus) kvalitatīvi uztura bagātinātāji, fiziskās aktivitātes, kāds brītiņš relaksācijai un kāds paņēmiens stresa pārvarēšanai.  
Dzīves moto:  "Mēs nevaram apturēt viļņus, bet mēs varam iemācīties sērfot".
Pieteikums


Nav komentāru: