Gongu meditācija - pelde gongu skaņās


Gongu un Tibetas dziedošo kausu skaņas liek rezonēt cilvēka organisma šūnām. Citiem vārdiem sakot, tās
uzskaņo cilvēku, saskaņojot to ar dzīves harmoniju – gan zemes, gan kosmisko.
Gongu un skanošo trauku skanējums mums atgādina skaņas, kuras uztvērām, atrodoties mātes klēpī. Jo tuvāk esam harmonijai, jo tajās ir vairāk burvības; jo tālāk – jo skanējums ir mums nesaprotamāks un neparastāks. Skanējuma uztvere ir atkarīga no mūsu pašu pieaugušās personības ierobežotības, no tā, cik ļoti organisms ir piesārņots.

Cilvēki zemapziņā to jūt un tādēļ tiecas pēc šādas meditācijas.
Gongi un skanošie trauki ar savu skanējumu noārda pagātnes aizvainojumu, kļūdu, baiļu un kompleksu radītos aizsprostojumus.
Tie attīra asinis un limfu, atjauno kaulu audus, noņem spriedzi, izved no depresijas un
piepilda cilvēku ar enerģiju, atgriežot to aktīvā dzīvē.
Meditācijas vadītājai gonga meistarei Izabellai Reutai ir pieredze darbā ar insulta slimniekiem, kuriem tikai rezonanses skaņas ir palīdzējušas atjaunot runas spējas. Kausu skaņas palīdz arī hiperaktīviem bērniem – tie kļūst mierīgāki, un uzlabojas viņu koncentrēšanās spējas. Cilvēkiem, kam tiek veikta kontakta masāža ar Tibetas dziedošajiem kausiem, daudz ātrāk saaug dažādas sarežģītības pakāpes kaulu lūzumi, un viņus arī nemoka fantoma sāpes.

Kas var piedalīties?
Jebkura vecuma un dzimuma cilvēks (bērniem no 6 gadu vecuma). Gongi nerada atkarību vai pieradumu, tie rada mīlestību! Mīlestību pret sevi, pret cilvēkiem, pret dzīvi!
Dzīves kvalitāte un līmenis tiem, kas iemīl gongus mainās 100 % uz labo pusi!
Kā notiek meditācija?
Parastais gongu seanss ilgst pusotru stundu. Cilvēki tiek apsegti ar plediem (ļoti svarīga ir siltuma un komforta sajūta, jo pilnībā atslābinātam ķermenim kļūst vēsi) un guļ uz grīdas uz paklājiņiem. Jūs varat arī aizmigt - tad iedarbība būs vēl spēcīgāka.
Pēc meditācijas klusums, tēja, sarunas par piedzīvoto.

Kas Jums ir nepieciešams?
Mums ir jogas paklājiņi un sedziņas. Ja ērtāk jūtaties ar savu - ņemat līdzi. Ja gribas spilventiņu zem galvas - to paņemat līdzi. Ģērbieties ērti. :)

Dalības maksa
15 euro vienam cilvēkam, 20 euro diviem cilvēkiem
Nākot ar bērniem - 15 euro pieaugušajam un 5 euro katram bērnam.
Norises vieta: Tallinas ielā 94
29. martā plkst. 18:15
5. aprīlī plkst. 11,
19. aprīlī plkst. 18:15
17. maijā plkst. 11Par pasniedzēju Izabellu Reutu
Tādas zinības kā astronomija un psiholoģija, kā arī fizika un socioloģija, Izabellas uzmanību piesaistīja jau laikā, kad viņa strādāja par zinātnisko žurnālisti izdevumā „Zinātne un mēs”. Laika gaitā Izabella mācījusies dažādas zinības un apguvusi tādus interesantus kursus kā Visuma miera dejas un „Eidētika”, kas māca par tēlaino atmiņu. Kādā no šiem kursiem viņa pirmo reizi ieraudzīja atklātni jeb mandalu. Šī jaunā zinība viņu tā ieinteresēja, ka Izabella sazinājās ar mandalas autoru, uzaicināja viņu uz Rīgu un noorganizēja pirmo semināru par mandalām. Nu jau 10 gadus Izabella pati nodarbojas ar mandalām – zīmē, pēta, strādā ar cilvēkiem. Paralēli mandalu pētniecībai, Izabella ir arī ieguvusi mākslas terapijas sertifikātu.

Tagad Izabella ir devusies pelnītā atpūtā, tomēr savas zināšanas viņa netur pie sevis, bet gan vēl joprojām strādā ar cilvēkiem un turpina pētīt mandalas, fraktāles un iegūt jaunas zināšanas.
Nav komentāru: