Baltu zīmju informācija, enerģētika, pielietojums ikdienā


Laima šūplī zīmi lika,
Lai sargāja, lai vadīja.
Katram lielam izaugot
Sava zīme jāatrod. 
Zīmes ir lakoniskākā informācijas forma, enerģija, vibrācijas. Zīmēm ir kosmiska izcelsme, tās runā par to, kā iekārtota pasaule, cilvēka attiecībām ar pasauli, par galvenajiem pasaules aspektiem – Dievu, kas simbolizē vīrišķo enerģiju, garīgo dominanti; Māru, kas simbolizē sievišķo enerģiju un materiālo pasauli; Laimu, kas katram ir sava un nosaka cilvēka mūža gājumu.

Zīmes ir matrices, kas kosmisko enerģiju transformē psihiskajā jeb dvēseles enerģijā, pieslēdz mūsu apziņu Visuma informatīvajam laukam, veido saziņu ar smalko pasauli, ar Dievu.

Zīmes lieto enerģijas piesaistei, līdzsvarošanai, veselības atgūšanai, nostiprināšanai; labklājībai, zināšanu un padomu saņemšanai; aizsardzībai, lai drošībā justos mēs paši, mūsu mīļie, mūsu mājokļi, mašīnas, bizness.

Pašreiz mūsu senču mantojums ir modes lieta, taču pamazām tas kļūst par ikdienas nepieciešamību, palīdz atbrīvoties no šabloniem, saudzēt savu dzīvības enerģiju.

Mēs atnākam šajā pasaulē neaizsargāti, bez garantijām, mums jāmācās sevi pasargāt gan no nelabvēlīgiem laika apstākļiem, gan slimībām, gan materiālām grūtībām.

Aicinām Tevi uz trīs nodarbību ciklu, kuru vada gaiša un radošā pasniedzēja Brigita Ektermana. Katra nodarbība ar viņu un jaunu zināšanu pilna.
Katrā no šīm nodarbībā Tu zīmēsi savu Spēka zīmi! 


Zinātāju Brigita Ektermane

Brigita ir zīmju zintniece un māksliniece, radošs cilvēks, kam interesanti uzzināt, saprast, veidot ko jaunu. Viņa agri iepazina dabas stihijas un dabas garus. Brigita ir pabijusi lielajā, baltajā gaismā. Viņa visu mūžu mācās, joprojām ir ceļā.  
Gudrie ir teikuši – ja tev paveiksies un tas notiks pareizajā laikā, dzīve tev iesitīs, lai tu kā rieksts nolobītos un atrastu savu kodolu. Brigitai paveicās. Atnāca zīmes, uzdrošināšanās, un viņa uzņēmās atbildību par savu dzīvi. Atbildes uz daudziem jautājumiem viņa vēl joprojām meklē.
Zīmju studēšanai, pētīšanai Brigita pievērsās, lai stiprinātu, atjaunotu, labāk saprastu pati sevi. Pamazām tapa zīmju kompozīcijas apvienojumā ar krāsu spēku – krāsu terapiju. Četru gadu garumā tapuši Spēka zīmju kalendāri, zīmju krāsojamā grāmata. Brigita ir arī radījusi Latvju zīmju kārtis, kas ir padoms caur zīmēm, gaismas darba instruments.
Brigita sniedz padomus, konsultē par zīmju enerģijām, lasa lekcijas, glezno un māca gleznot citiem.Aicinām Tevi uz trīs interesantu, radošu, lietderīgu sarunu ciklu –
Zīmju informācija, enerģētika, pielietojums ikdienā.
Nodarbību laikā runāsim par to, kas ir zīmes, kāpēc jālieto, kā tās darbojas. Apskatīsim dažādas baltu zīmes veselībai, aizsardzībai, labklājībai. Zīmēsim individuālās kompozīcijas – dižapļus, mācīsimies tos lietot, lai palīdzētu paši sev un saviem tuviniekiem.


Pirmā nodarbība 
Latviešu dievības, mātes. Aizsardzība, aizsardzības zīmes, vārdojumi aizsardzībai.
Individuālās aizsardzības zīmes veidošana, darbu apspriešana, komentāri.

28. marts plkst. 18:15


Otrā nodarbība
Saules gads, gadskārtu zīmes.Veselība, veselības zīmes, krāsu nozīme dziedniecībā, veselības vārdojumi. 
Individuālās veselības zīmes veidošana, darbu apspriešana, komentāri.
26. aprīlis plkst. 18:15

Trešā nodarbība
Labklājība, labklājības zīmes, rituāli un labklājības vārdojumi. Individuālās Spēka zīmes veidošana apvienojot aizsardzības, veselības un labklājības zīmes.
10. maijs plkst. 18:15

Kur: Tallinas ielā 94, Rīgā 
Nodarbības ilgums: trīs stundas
Dalībnieku skaits: 14
 

Tavs ieguldījums: savā veselībā, aizsardzībā un labklājībā Tev maksās 26 eur* 
Cenā iekļauta papīrs, balts pasteļzīmulis, tēja un uzkodas. 
Veicot maksājumu par visām trīs nodarbībām uzreiz - vienas nodarbības cena 22 eur

Pieteikties

Nav komentāru: