Ziemassvētku radošo vakaru darbnīcasAicinu Tevi otrdienas vakaros uz radošajiem praktiskajiem vakariem - darbināsim savus pirkstiņus un sirdi, lai radītu, ko īpašu gada baltākajiem svētkiem kopā. Pievienoties vari uz jebkuru darbnīcu pēc izvēles.
Otrdien, 13. decembrī
Dekori un eglīšu rotājumi – no dabas materiāliem 
Ienesīsim dabas doto spēku iekšā un izmantojot dabas dotos materiālus gatavosim dekorus ko eglītē iekārt vai savu apkārtni rotāt – māju, darbavietu vai citu mīļu vietu.

Otrdien, 20. decembrī 
Galda dekori 
Māja izrotāta, Ziemassvētku kartiņas nosūtītas vēl tikai atlicis parūpēties par galdu. Nē, ēst gatavot nemācīsim, bet to, kas pagatavots jāuzliek uz skaisti saklāta galda. Tad ir lielāka vēlme pagatavoto garšīgi un lēni nesteidzoties baudīt – jo no tik skaisti saklāta galda jau nemaz augšā celties negribas. Šajā pēdējā nodarbībā gatavosim galda kartes, mazus mīļus nieciņus kā dāvanas viesiem, dekorus svečturiem – izrotāsim Tavu Ziemassvētku galdu! :) Komplimenti Tev kā nama mātei garantēti! :)

Sirds siltus Ziemassvētkus!

Nodarbības vada Ivita Sniķersproģe,, kura ir ļoti komunikabla, dzīvespriecīga, smaidīga un radošām idejām bagāta, ar kuram mēdz aizrauties ka mazs bērns. Ivitai ir Bakalaura grāds Mājturības un sākumskolas skolotāja profesijā. Bet roku darbi Ivitai ir asinīs jau no bērna kājas, kad viņa apmeklēja tik daudz dažādu rokdarbu pulciņus un nodarbības, ka visu nemaz nevar vairs atcerēties. Savu brīvo laiku Ivita vislabprātāk pavada ģimenes lokā un ar tuvākajiem draugiem pie dabas. Dzīves moto: Nesūdzies par to kā Tev nav, esi pateicīgs par to, kas Tev ir!!!

Kam domātas nodarbības: vecumam un pieredzei nav nozīmes, galvenais ir vēlēšanās darboties.

Cikos sākas: plkst. 18:15 sākam un ap 20 beidzam.

Cik maksā: viena nodarbība Tev maksās 18 euro. Nākot kopā ar draudzeni vai maksājot uzreiz par vairākām nodarbībā – 13 euro viena nodarbība.

Cenā iekļauti visi materiāli, tēja, uzkodas, mājīga un draudzīga atmosfēra. Visu uz vietas pagatavoto varēsi ņemt sev līdzi. 

Kas vēl ir nepieciešams, lai radītu ar savām rokām un no sirds brīnišķīgas lietas Ziemassvētkiem? Pieteikties! :) 

Spied uz pogas, lai mēs varam uzzināt par Tavu Ziemassvētku apņemšanos šogad radīt brīnumus! :)

Pieteikties

Uz tikšanos brīnumainos pirms Ziemassvētku vakaros!

Ilze
Studijas vadītāja 


Skaties arī
http://www.jutieslabi.lv/2016/10/eglitei-visskaistako-rotu.html

http://www.jutieslabi.lv/2016/10/ZdarbnicaMaziem.html

Nav komentāru: