Meiteņu rīti mammām un meitām – dabīgās kosmētikas gatavošanas meistarklasesJa pirms vairākiem gadiem man vajadzēja skaidrot, kas ir dabīga kosmētika un ka zīdaiņiem domātā eļļa īstenībā ir gandrīz tā pati minerāleļļa ko vīrietis mašīnā lej, tad nu jau mēs visas zinām, ka svarīgi ir ko Tu liec sev mutē, ko Tu domā, gan arī ko Tu smērē sev virsū (ja esi mūsu mājas lapā, tad Jums tas noteikti ir svarīgi). 


Šoreiz runāsim par to, ko Tu smērē sev virsū. :) Ne tikai runāsim, bet arī visu to pagatavosim. Uzzināsim, ka tas nav nekas sarežģīts un var paveikt jebkura liela vai maza dāma un pagatavot tieši sev, savai ādai, savam degunam piemērotu ķermeņa kopšanas līdzekli.

Gaidīsim lielās un mazās dāmas sākot no 10 gadiem, lai laiskā brīvdienas rītā uzzinātu, ka daudz ko no tā, ko lietojam ikdienā varam pagatavot pašas! Izvēlēties savam ādas tipam piemērotu eļļu, izvēlēties ēteriskās eļļas un citas aktīvās sastāvdaļas pēc savas vēlmes un patikšanas, lai radītu ko īpašu tikai un vienīgi sev un savai labsajūtai! Nu labi, vari ar dāvināt draudzenei.


Brīdinām – tas ir aizraujoši un var Jūs ieraut nepārvaramā vēlmē radīt, eksperimentēt un gatavot sev arvien ko jaunu! :)

25. martā plkst. 12
Gatavosim:
- lūpu balzāmu, kas pasargās Tavas lūpas gan no vēja, gan no saules un citiem nelabvēlīgiem apstākļiem,
- ķermeņa sviestu – to varat lietot lai lutinātu visu savu ķermeni, sākot ar pēdiņām un beidzot ar maigo roku ādu, kura visātrāk nodod mūsu aktivitātes mājās,
- vannas sāli – sāls ir tas, kas ļoti labi attīra gan Jūsu ādu, gan Jūsu enerģētiku, un, ja Jūs to vēl radīsiet ar savu mīļāko smaržu – vanna Jums būs vēl mīļāka kā agrāk!

22. aprīlī plkst. 12
Gatavosim:
- Ķermeņa krēmu – maigai ādas kopšanai, lai viegli ādu mitrinātu,
- Dušas želeju – lai ādu varētu mitrināt, tā pirms tam ir kārtīgi jānomazgā un arī dušas želeju, tapāt kā citus līdzekļus ādai vari radīt pati,
- Vannas bumbas – gatavosim spridzinošās, smaržīgās vannas bumbas, kas piedos smalkumu Jūsu vismīļākajai peldei. :)

27. maijā plkst. 12
Ārā jau viss zied, smaržo un plaukst, bet mums vēl jāpaspēj sagatavoties vasarai: 
- Gatavosim sauļošanās krēmu – bez tā no mājas vasarā ne soli. Lai arī Jums šķiet, ka āda saulē neapdeg, tā tomēr rada ādai bojājumus no kuras labāk sevi pasargāt, nekā ļaut liekam riskam un vislabāk to var izdarīt ar dabīgu sauļošanās krēmu, kurš Jūsu ādu pasargā, nevis bojā. 
- Smaržas – ārā viss tā smaržo, gribas arī pašai smaržot bezgala labi! Bet ķīmiskās smaržas mums nodara ļoti lielu ļaunu, gan fiziska, gan garīgi. Pagatavosim smaržas pašas no ēteriskajām eļļām, kas ne tikai liks mums labi smaržot, bet arī atrisinās kādu jautājumu vai iedvesmos kaut kā risināšanai! :)
 

Sievišķīgas sarunas, sirsnīga atmosfēra un brīnišķīga svētdiena jums garantēta. Tēja un nelielas uzkodas nodrošinātas.
 

Nodarbības cenā iekļauti visi Tev nepieciešamiem materiāli un izejvielas, lai radītu sejas kopšanas līdzekļus, kurus pēc tam ņemsi uz mājām un ar baudu lietosi!
Priecāsimies satikt mammas, omītes, krustmātes, tantes, meitas, mazmeitas, krustmeitas un vienkārši labas draudzenes! :) 

Kur: Tallinas ielā 94, Rīgā
Dalībnieku skaits: 12

Jūsu ieguldījums: Nākot kopā - 31 euro katrai vai 36 euro nākot vienai.
* cena veicot priekšapmaksu. Maksājot uz vietas cena ir lielāka.


Pieteikties


Par pasniedzēju Evitu Sundar
Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvesvieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.

Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.
Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.
Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts.Pieteikties


Nav komentāru: