Eglītei visskaistāko rotuZiemassvētku meistarklase lielām un mazām dāmām

Aicinu mammas un meitas padarboties kopā kļūstot par rotaslietu dizainerēm un pagatavojat rotas ne tikai sev, bet arī eglītei! 

Vai varēji maz iedomāties, ka arī eglītes rotāšanai var pagatavot rotājumus no pērlītēm, tāpat kā auskarus? 

Ziemassvētki tuvojas un ir klāt pēdējais mirklis apgūt jaunas prasmes un sagatavot eglītes rotājumus un dāvanas draudzenēm!

Jūs uzzināsiet:
  • kā taisa un izgatavo rotaslietas
  • kā labot un atjaunot vecas vai apnikušas rotas
  • kur un kā izdevīgāk iegādāties izejmateriālus.

Viss, ko pagatavosiet nodarbībā, paliks jums – vai tā būs rota eglītei, rokai, austiņai vai kaklam. Un arī Tavas draudzenes būs priecīgas, ka esi apmeklējusi šo nodarbību ;)

Aizraujoša brīnišķīga un iedvesmas pilna nodarbība, kurā gūt iedvesmu sarunās un darbos. Turpini pēc tam mājās un ļauj vaļu savu iztēlei – iespējas ir bezgalīgas!
Nodarbību vadīs Ella Pella (Ella Ruicēna). Lai atrastu materiālus un pagatavotu pieskaņotus aksesuārus pat ejot uz kāzām, Ellai vajag tikai dažas minūtes un mazas knaiblītes! Tur, rokassomiņā, tās parasti arī dzīvo kopā ar citiem ikdienā noderīgiem niekiem- stieplītēm, pērlītēm, karsto līmi, šķērītēm, īlenu, nagulakām, diedziņiem... Dažus gadus atpakaļ Ella iesāka vadīt darbnīcas, kurās no izlietotiem materiāliem gatavoja brošas, kā arī atstarotāju darbnīcas velo draugiem un ne tikai! Tad Ella uzsāka sadarbību ar ģimenes portālu mammamuntetiem.lv, vadot Princešu studijas viņu organizētajā Bērnu universitātē. Tāpat Ella organizē un vada darbnīcas sadarbībā ar lielveikaliem, organizācijām, uzņēmumiem arī festivālos, svētkos, nometnēs, kāzās un dažādos labdarības projektos!
Lielāko prieku un pozitīvās enerģijas pieplūdumu Ellai sagādā izdomāt interesantu nodarbību un novadīt tā, ka ideja darba gaitā tiek vēl uzlabota un radošās iemaņas tiek pārnestas mājās un liktas lietā!

Kam: ģimenēm - gaidīsim vecākus ar bērniem.
Ja ir ļoti liela gribēšana - var nākt arī bez bērniem. :)

Kad:  
11. decembris plkst. 11:00
15. decembris plkst. 15:30
15.decembris plkst. 18:00

Cik: aptuveni divu stundu gara, iedvesmas piesātināta nodarbība, pēc kuras visu pagatavoto varēsiet ņemt līdzi un nekad vairs nepirkt rotaslietas veikalā, Tev izmaksās 20  EUR + 4 EUR par vienu bērnu.

Cenā iekļauti visi materiāli, tēja, uzkodas, mājīga un draudzīga atmosfēra.

Kas vēl ir nepieciešams, lai radītu ar savām rokām un no sirds brīnišķīgas rotas Ziemassvētkiem? Pieteikties! :) 

Spied uz pogas, lai mēs varam uzzināt par Tavu Ziemassvētku apņemšanos šogad radīt brīnumus! :)

Pieteikties

Uz tikšanos nodarbībā, kas mainīs Tavu skatījumu par rotāšanos!

Ilze
Studijas vadītāja 


Lasi arī:
http://www.jutieslabi.lv/2016/10/ZdarbnicaMaziem.html

 http://www.jutieslabi.lv/2016/10/ZSvetkudarbn.html
 

Nav komentāru: