Ienāc ēterisko eļļu pasaulēĒterisko eļļu pasaule ir tik plaša un zināšanām pilna. Tās lietojamas, lai strādātu gan ar emocionālo, gan ar fizisko cilvēka ķermeni.
Sajūti - kura ir Tava ēteriskā eļļa un pie kuras Tev vēl vajadzēs laiku, lai pierastu.
Aicinām Tevi nelielā nodarbību ciklā iepazīties ar ēterisko eļļu pasauli, lai pielietotu tās savā ikdienā visdažādākajās dzīves situācijās. 

Maģiskajā eļļu pasaulē Tevi ievadīs ajūrvēdas masiere, aromterapeite un jogas pasniedzēja Evita Sundar.  
Nodarbības sastāv no divām daļām:

Kas ir tiešraide1. Teorētiskā daļa - kurās runāsim un smaržosim - šo daļu varēs vērot arī tiešraidē un klātienes dalībnieki atkārtoti varēs vērot ierakstu,
2. Praktiskā daļa -kurā pagatavosim vienu eļļu maisījumu sev (šī daļa gan tikai klātienes dalībniekiem).

Nodarbībās pa dienu gaidīsim mammas kopā ar mazuļiem, kāmēr mazuļi rotaļājas savā starpā tikmēr mammas apgūst jaunas zinības!
- Ēteriskās eļļas ajūrvēdas skatījumā.
- 12 biežāk pielietojamās ēteriskās eļļas. Eļļu pielietojums un receptes.
- Ēteriskās eļļas bērnu labsajūtai.
- Smalko ziedu ēteriskās eļļas un smaržu gatavošanas meistarklase.

Praktiskajā daļā gatavosim eļļu maisījumu


Kad nākamā reize -  aizpildiet pieteikumu un mēs Jums pirmajam nosūtīsim informāciju.
Pieteikšanās: aizpildot pieteikuma anketu Pieteikums nodarbībai
"Paldies Evitai par sniegtajām vērtīgajām zināšanām par dažādu dabīgo ēterisko eļļu izmantošanu ķermeņa kopšanai un par iedvesmošanu dzīvot veselīgu dzīvesveidu, lietojot tikai dabīgus produktus kā kosmētiskos līdzekļus! Varu ieteikt arī brīnišķīgās ajūrvēdas masāžas. Evita kā personība ir ļoti jauka, izstaro mieru, harmoniju, labestību, kas mums visiem tik ļoti pietrūkst un ko mums vajadzētu mācīties, dzīvojot šajā stresu pilnajā laikā un sabiedrībā."
Dace

Evita Sundar
Ajūrvēdas masieres, aromterapeites un jogas pasniedzējas Evitas Sundar dzīvsevieta meklējama Tukumā, taču bērnību viņa pavadīja Jūrmalā. Turpat arī meklējama Evitas interese par dabu un tās dažādo ietekmi uz cilvēku.
Evitai bija tikai 8 gadi, kad, kopā ar mammu pastaigājoties gar jūru, viņa izsapņoja savu nākotes profesiju. Evitu interesēja zālītes, akmeņi un daba, tādēļ mamma vien nosmēja, ka tad meitai jāmācās raganu skolā. Meitenes acis iemirdzējās un viņa bija gatava šādā skolā mācīties! Taču uzzinot, ka tādas skolas nav, Evita piecirta savu mazo kājiņu pie zemes, apgalvodama, ka tādā gadījumā nemācīsies vispār.
Taču Evita tik viegli nepalaida vaļā savu sapni un visu „raganu skolas mācību vielu” apguva pati. Soli pa solim Evita dažādās mācību iestādēs apguvusi fitoterapiju, aromterapiju, masāžu un jogu. Daudz apguvusi ar dzīves skolā, ceļojot pa Indijas laukiem un pilsētām.
Savas zināšanas par ēterisko eļļu iedarbību gan uz ādu, gan prātu Evita māk pasniegt vienkārši un saprotami. Nesarežģījot apgūstamo vielu, viņa parāda kā izmantojot vien dažas ēteriskās eļļas ātri vien ir jūtams rezultāts. 


Pieteikums nodarbībai 

Uz tikšanos!

Nav komentāru: