Jauns vecais - nodarbības bērniem vecumā no 7-15 gadiem

Pasniedzēja Ivita Sniķersproģe.


Aptuvenā programmas, kas var tikt mainīta pēc atbilstošas grupas un bērnu interesēm.

Februāris 
28.Februāris
Pet rotas – rotas no plasmas pudelēm? Tev tas liekas neticami? Bet iespējami! Nodarbības laikā veidosim rotas no tām pudelēm, no kurām dzeram limonādi! Hei- tas tik būs joks! 

Marts 
07.Marts
Mani vecie džinsi – apzīmēsim džinsa auduma izstrādājumus un piešķirsim tam otru dzīvi. Vai vecie džinsi jau apmikuši, taču ārā mest vel negribas? Izrotāsim tos ar baltiem zīmējumiem. Vai varbūt no vecajiem džinsiem taps jauna somiņa vai penālis?
 
14.Marts
Auduma rotas – no dažādiem audumiem veidosim rokasprādzes, kaklarotas, matu lentas un arī piespraudītes.
 

21.Marts
Lielie burti – ar kādu burtu sākas Tavs vārds? Nodarbībā veidosim milzīgu burtu, kuru arī izrotāsim un varēsi to pielikt pie sienas. Nodarbību laikā būs iespēja izgatavot arī ciparu. Cipars būs burvīgs dekors, ja Tev gaidāma dzimšanas diena – visi zinās cik Tev paliek gadu! :) 

  28.Marts
Kastītes no kastītēm – dekorēsim un atradīsim pielietojumu dažāda izmēra kastēm. Vai tev ir, kur salikt rakstāmpiederumus, savus zīmējumus, matu gumijas un sprādzītes un citas tikai Tev svarīgas lietiņas? Tagad būs! 

Aprīlis 
04.Aprīlis
Iekarināmie papīra dekori un papīra gleznas – no dažādiem papīra atgriezumiem veidosim karuseļus un pat gleznas, kuras rotās Tavas istabas sienas vai būs jauka dāvana mīļam cilvēkam.
 
11.Aprīlis
Kur palika puzzles gabaliņš? Nodarbības laikā uzzināsi, ko iesākt ar vecajām puzlēm, kurām pazuduši gabaliņi un kuru vairs nevar salikt – ārā nemetīsim, bet izmantosim otrreiz!

18.Aprīlis
Veco krītiņu māksla – nodarbību laikā krītiņi pārtaps brīnumaina gleznā. Un nē – šoreiz mēs ar viņiem nezīmēsim un nekrāsosim!
 
25.Aprīlis
Ko iesākt ar bundžu? Nodarbību laikā būs iespējams uzzināt par konservu bundžu pārtapšanas iespējam! Tu nespēsi noticēt, ko ar tām var iesākt!!!
 
Maijs 
02.Maijs
CD disku trauks – plēsīsim vecos CD diskus un no tiem veidosim trauku, bet varbūt disko bumbu?

09.Maijs
CD disku kafijas vai karstumizturīgais paliknis – nodarbības laikā veidosim māksliniecisku un smaržīgu apakštasīti kafijai vai tējai vai arī palikni, uz kura varēsim uzlikt karsto tējkannu.

16.Maijs
Krāsainie jūras akmentiņi – no tiem var izveidot veselu pasauli un pat spēles – atnāc un atradīsim to kopā!

23.Maijs
Mans jājamzirdziņš – vai esi jājis uz zirga? Vai tev ir zirgs? Nē? Nu tad nāc un uztaisīsim kopā Tavu zirgu vai poniju, ar kuru varēsi jāt mājās!

30.Maijs
Pet somiņa – vai zināji, ka no plastikāta pudeles var uztaisīt somiņu? Jā – es zinu kā! Un iemācīšu arī Tevi! 

Pieteikties

Nav komentāru: