Praktiskais Fenšui dzīvojamām telpām
Semināru cikls „Praktiskais Fenšui dzīvojamām telpām” ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri ir gatavi pārmaiņām savā dzīves vietā. 
Soli pa solim mēs praktiski darbosimies ar Jūsu mājokļa plānu. Šajā seminārā galvenais uzsvars ir uz praktisko, ne teorētisko daļu; nodarbību beigās katrs būs ieguvis zināšanas, kādi uzlabojumi jāveic un kā vislabāk izmantot telpas un aprēķināt labvēlīgos virzienus visiem mājas iemītniekiem.

Fenšui mēdz dēvēt par zinātni un mākslu vienlaikus: telpu enerģētikas izzināšanai tiek izmantotas matemātiskas metodes un stingri dabas likumi, savukārt praktiskajā iekārtojumā dominē māksla līdzsvarot enerģētiku, izmantojot tikai krāsas, formas un interjera priekšmetus.

Jāņem vērā, ka praktiskā fenšui kurss ir klasiska, matemātiska metode, kura sevī neietver dažādu simbolu, talismanu izmantošanu, kā arī nekādi nav saistīta ar medijos tik bieži apskatīto „Melnās Sektas fenšui" metodi, kas balstīta uz telpu sadalīšanu Bagātības, Karjeras un tml. kvadrātos.

Pamatmērķis un saturs: iemācīties pielietot Dabas harmonijas likumus pašu spēkiem radītā interjera dizainā, radot labvēlīgu vidi mājvietā.

Nodarbībās līdztekus vienkāršam ķīniešu metafizikas pamatu izklāstam runāsim par praktiskām lietām- mājvietas izvēli, iekārtošanas principiem, krāsu gammām un telpu funkcionālo izmantojumu. Pievērsīsimies arī izplatītākajiem mītiem un biežāk pieļautajām kļūdām. Uzzināsim, kā vislabāk sagaidīt un savā labā izmantot 2017. un turpmāko gadu enerģijas no visām debespusēm.

Semināra formāts:
Klātienes semināru ciklā ietilpst 2 nodarbības, katra no tām ir 2,5 h gara. Pēc apmeklētāju vēlmēm semināru varam piedāvāt gan no rīta (no 9.00), gan dienas vidū (no 12.00), gan vakarā (pēc 18.00).
Ārpus Rīgas dzīvojošajiem iespējams sestdienas seminārs 2 x 2,5 h apjomā, ar pusdienu pauzi (semināra cenā neietilpst).

Vietu skaits: 12

Semināram nepieciešams:

Praktiskā fenšui seminārs ir paredzēts cilvēkiem bez priekšzināšanām, mācību procesam pietiks ar atvērtu prātu, loģiku, radošu iztēli un vēlmi pilnveidot savas zināšanas. Semināra matemātiskā daļa būs pa spēkam arī tiem, kuri šo priekšmetu apguvuši pagājušajā gadsimtā :)

Praktiskajiem darbiem:
1. tīrs telpu plāns A4 formātā (bez izmēriem un citas tehniskās informācijas uz tā);
2. telpu plāna kartona modelis (plānu nokopē, izgriež pa iekšējām! līnijām, bez ārsienām un pārzīmē uz kartona (der jebkura gofrētā kartona kaste), izgriež;
3. ēkas attēls parastajā vai satelītu kartē A4 formātā ( rigis.lv, bing.com/maps vai google maps)- ēkas savērsuma noteikšanai pret debespusēm; ja nav iespēju izdrukāt, pirms semināra jāatsūta interesējošās ēkas adrese - JutiesLabi@JutiesLabi.lv
4. taisnstūra lineāls, parastais zīmulis, dzēšgumija un piecu krāsu zīmuļi- sarkans, dzeltens, pelēks, zils un zaļš; pildspalva ar ievelkamu galu;
5. mājas iemītnieku dzimšanas dati- gads un mēnesis;
6. telpu ekspluatācijas uzsākšanas laiks (gads); ja nav zināms precīzi, tad vismaz noskaidrot, pirms 2004.gada feb. vai pēc. 

Kad nākamā reize aizpildiet pieteikumu un mēs Jums pirmajam nosūtīsim informāciju

Pieteikšanās: aizpildot pieteikuma anketu

Maksa par semināru ciklu- 58 eiro

Cenā ietilpst 2 nodarbības, izdales materiāli, nodarbību audioieraksts un kafija/tēja/uzkodas.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet JutiesLabi@JutiesLabi.lv vai zvaniet 29130346

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetdXMJKrtARvkPUm6UAUwxsXasEQfnWau3VPRbeZb3kOEJ5Q/viewform
Uz tikšanos mācībās!


Par pasniedzēju Lindu Meškovu

Mans pamatdarbs ir konsultācijas ķīniešu metafizikā, izmantojot dažādas metodes dzīvojamo un sabiedrisko telpu interjera projektos, dzimšanas karšu veidošana, dažādu privātu un biznesa jautājumu risināšana. Brīvākos brīžos vadu praktiskās nodarbības un veidoju tālmācības programmas.

Austrumu gudrības mani interesējušas jau kopš agrīna pusaudžu vecuma- iespējams, tāpēc, ka esmu piedzimusi Tālajos Austrumus. Visa sākumā bija vienkārša vēlme darīt ko radošu un māksliniecisku, neskatoties uz to, ka, vecākuprāt, man labāk „piestāvētu” mediķa vai šahistes karjera. Vēlme bija tik liela, ka mani neatturēja pat fakts, ka neprotu zīmēt, domāju, ka noteikti kaut kur pasaulē ir vieta, kur varu mācīties interjera dizainu, pat ja neprotu uzzīmēt kluso dabu ar sakaltušu zivi un citronu :) Tieši studiju laikā, tālmācībā apgūstot interjera dizainu kādā no Ņujorkas skolām, uzzināju par fenšui. Fakts, ka dizainu var veidot konkrētai mājai un cilvēkiem ar noteiktiem dzimšanas datiem, pilnībā mani apbūra- biju atradusi to, pēc kā tiecos, pat nezinot, kas tas īsti ir. Ķīniešu metafizika ir tik fascinējoša, tik loģiska sistēma, balstīta uz matemātiskiem pamatiem un pielietojama gana kreatīvā veidā, ka pie fenšui, protams, neapstājos- nu jau 15 gadus mācos visu pēc kārtas un vēl joprojām to turpinu :) Dzimšanas kartes, sejas lasīšana, dažādas paredzēšanas sistēmas ļauj izprast Visuma lietu kārtību, enerģiju veidus un plūsmas, laika musturus un to, kā ar visām šīm zināšanām iespējams praktiski uzlabot līdzcilvēku dzīves kvalitāti.

Mēdzu jokot, ka mana aizraušanās un mans darbs ir „koķetēšana ar Universu”, vēlos arī citiem parādīt un iemācīt kaut daļu no šīm zināšanām tieši no praktiskās pielietošanas skatupunkta. 
Lai Jums viss izdodas un uz tikšanos mācībās!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSetdXMJKrtARvkPUm6UAUwxsXasEQfnWau3VPRbeZb3kOEJ5Q/viewform
Lasi arī:

http://www.jutieslabi.lv/2017/03/fenshui.html

http://www.jutieslabi.lv/2017/03/sejaslasisana.html

Nav komentāru: