Ķīniešu sejas lasīšana

Semināru cikls „Ķīniešu sejas lasīšana” ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt ko jaunu, kā arī izmantot iegūtās zināšanas ikdienas dzīvē. Seminārs būs noderīgs tiem, kas ikdienā atrodas cilvēku vidē, sniedz pakalpojumus, kā arī skaistumkopšanas un personāla atlases speciālistiem.
 
Pārzinot sejas lasīšanas metodi, mēs varam izmantot labās iezīmes, lai sasniegtu mūsu mērķus, tāpat arī skatīt vājās vietas, lai paredzētu problēmas un izvairītos no tām.
 
Jāņem vērā, ka ķīniešu sejas lasīšana būtiski atšķiras no klasiskās (grieķu) fiziognomikas- līdztekus personīgo prasmju un īpašumu apskatam sejā var redzēt arī zīmes un norādes, kas attiecas uz tuvāku vai tālāku nākotni.
 
Pamatmērķis un saturs: iemācīties noteikt savas personības stiprās puses, izmantot labās iezīmes, lai sasniegtu savus mērķus, tāpat arī skatīt vājās vietas, lai paredzētu problēmas un izvairītos no tām.
Nodarbībās līdztekus vienkāršam ķīniešu sejas lasīšanas pamatu izklāstam runāsim par praktiskām lietām- kā dabiski „uzlabot” sejas parametrus, cik un kādos veidos var seju „mainīt” ar kosmētiskiem un ķirurģiskiem līdzekļiem, kādām pazīmēm jāpievērš uzmanība, izvēloties darījumu partneri, darbinieku vai pakalpojuma sniedzēju.
 
Semināra formāts: Klātienes semināru ciklā ietilpst 2 nodarbības, katra no tām ir 2,5 h gara
Pēc apmeklētāju vēlmēm semināru varam piedāvāt gan no rīta (no 9.00), gan dienas vidū (no 12.00), gan vakarā (pēc 18.00).
Ārpus Rīgas dzīvojošajiem iespējams sestdienas seminārs 2 x 2,5 h apjomā, ar pusdienu pauzi (semināra cenā neietilpst).
 
Vietu skaits: 12
 
Semināram nepieciešams:
Sejas lasīšanas seminārs ir paredzēts cilvēkiem bez priekšzināšanām, mācību procesam pietiks ar atvērtu prātu, loģiku, radošu iztēli un vēlmi pilnveidot savas zināšanas.
 
Praktiskajiem darbiem:
1. spogulis un matu lenta;
2. sava bilde A4 vai A5 formātā ar atsegtu matu līniju un bez grima (ērtākais veids ir nofotografēties salonā, pasu/vīzu formātā un palūgt bildi atsūtīt uz Jūsu e-pastu un/vai izdrukāt uz parasta papīra); ja nav iespēju izdrukāt, pirms semināra jāatsūta 1 sava bilde JutiesLabi@JutiesLabi.lv
3. tuvinieku un draugu bildes (ar viņu akceptu!);
4. ja vēlaties skatīties savas/citu bildes telefonā vai planšetē, fotografējamajam leņķim jābūt tieši acu līmenī, ne pārāk tuvu sejai (labāk izmantot zoom funkciju) un pietiekamā kvalitātē (redzamas rieviņas, dzimumzīmes, rētas un pigmentācijas plankumi);
5. pildspalva, zīmulis, pāris krāsaini flomāsteri;
6. interesējošo jautājumu saraksts :)
 
Kad: 18. un 25. maijs plkst. 18:30
Nākamā reize: aizpildiet pieteikumu un mēs Jums pirmajam nosūtīsim informāciju par nodarbībām 
Pieteikšanās: aizpildot pieteikuma anketu 
 
Maksa par semināru ciklu: 58 eiro 
 
Cenā ietilpst 2 nodarbības, izdales materiāli, nodarbību audioieraksts un kafija/tēja/uzkodas.
 
Neskaidrību gadījumā, lūdzu, rakstiet JutiesLabi@JutiesLabi.lv vai zvaniet 29130346 
Uz tikšanos mācībās! 
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2SGDGd0l7O2U_Q642h4MwmJVyEQKC0IMy7DIInNZyd0GYNg/viewform
Par pasniedzēju Lindu Meškovu
Mans pamatdarbs ir konsultācijas ķīniešu metafizikā, izmantojot dažādas metodes dzīvojamo un sabiedrisko telpu interjera projektos, dzimšanas karšu veidošana, dažādu privātu un biznesa jautājumu risināšana. Brīvākos brīžos vadu praktiskās nodarbības un veidoju tālmācības programmas.
Austrumu gudrības mani interesējušas jau kopš agrīna pusaudžu vecuma- iespējams, tāpēc, ka esmu piedzimusi Tālajos Austrumus. Visa sākumā bija vienkārša vēlme darīt ko radošu un māksliniecisku, neskatoties uz to, ka, vecākuprāt, man labāk „piestāvētu” mediķa vai šahistes karjera. Vēlme bija tik liela, ka mani neatturēja pat fakts, ka neprotu zīmēt, domāju, ka noteikti kaut kur pasaulē ir vieta, kur varu mācīties interjera dizainu, pat ja neprotu uzzīmēt kluso dabu ar sakaltušu zivi un citronu :) Tieši studiju laikā, tālmācībā apgūstot interjera dizainu kādā no Ņujorkas skolām, uzzināju par fenšui. Fakts, ka dizainu var veidot konkrētai mājai un cilvēkiem ar noteiktiem dzimšanas datiem, pilnībā mani apbūra- biju atradusi to, pēc kā tiecos, pat nezinot, kas tas īsti ir. Ķīniešu metafizika ir tik fascinējoša, tik loģiska sistēma, balstīta uz matemātiskiem pamatiem un pielietojama gana kreatīvā veidā, ka pie fenšui, protams, neapstājos- nu jau 15 gadus mācos visu pēc kārtas un vēl joprojām to turpinu :) Dzimšanas kartes, sejas lasīšana, dažādas paredzēšanas sistēmas ļauj izprast Visuma lietu kārtību, enerģiju veidus un plūsmas, laika musturus un to, kā ar visām šīm zināšanām iespējams praktiski uzlabot līdzcilvēku dzīves kvalitāti. Mēdzu jokot, ka mana aizraušanās un mans darbs ir „koķetēšana ar Universu”, vēlos arī citiem parādīt un iemācīt kaut daļu no šīm zināšanām tieši no praktiskās pielietošanas skatupunkta. 
Lai Jums viss izdodas un uz tikšanos mācībās!


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2SGDGd0l7O2U_Q642h4MwmJVyEQKC0IMy7DIInNZyd0GYNg/viewform
Lasi arī:


http://www.jutieslabi.lv/2017/03/fenshui.html

http://www.jutieslabi.lv/2017/03/praktiskais-fensui-sabiedriskajam-telpam.html

Nav komentāru: