Biznesam


Uz nodarbību

Semināru cikls „Praktiskais Fenšui sabiedriskajām telpām” ir paredzēts tiem mazajiem uzņēmējiem, kuri ir gatavi pārmaiņām savā birojā, veikalā vai pakalpojumu sniegšanas vietā. Šajā seminārā galvenais uzsvars ir uz praktisko, ne teorētisko daļu; nodarbību beigās katrs būs ieguvis zināšanas, kādi uzlabojumi jāveic un kā vislabāk izmantot telpas un aprēķināt labvēlīgos virzienus biroja/veikala darbiniekiem.  Uzzināt vairāk

Semināru cikls „Ķīniešu sejas lasīšana” ir paredzēts tiem cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt ko jaunu, kā arī izmantot iegūtās zināšanas ikdienas dzīvē. Seminārs būs noderīgs tiem, kas ikdienā atrodas cilvēku vidē, sniedz pakalpojumus, kā arī skaistumkopšanas un personāla atlases speciālistiem.
 
Pārzinot sejas lasīšanas metodi, mēs varam izmantot labās iezīmes, lai sasniegtu mūsu mērķus, tāpat arī skatīt vājās vietas, lai paredzētu problēmas un izvairītos no tām. Uz nodarbību Kurš prasmīgāk to pielieto savā ikdienas darbā, tas arī saņem vairāk – vairāk informācijas publiskajā telpā, vairāk atzinības un mīlestības no klientu un sadarbības partneru puses, vairāk pasūtījumu utt. 
Nodarbību cikls ir paredzēts tiem uzņēmējiem, kuri vēlas:
- lai par viņa uzņēmumu uzzinātu pēc iespējas vairāk cilvēku,
- veicināt organizācijas pozitīvu tēlu sabiedrībā,
- palielināt iespējas nokļūt mediju dienaskārtībā,
- realizēt sociālās kampaņas!  

Nav komentāru: